reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Bardzo dobre podejście :) spokój.
Ja tak jak pisałam też rozważam masaż krocza ale muszę znaleźć jakieś instrukcje żeby dobrze to robić [emoji28]
Będziesz mogła nam potem opisać jak wygląda porod zagranicą :)
Ja nie jestem w stanie przez brzuchol robić to tak jak w instrukcji. No nie sięgam tam [emoji1745]
Kupiłam olejek Weleda i smaruję tylko zewnętrzne okolice. Mam nadzieję że chociaż to trochę pomoże [emoji4]
 
reklama
Ja nie jestem w stanie przez brzuchol robić to tak jak w instrukcji. No nie sięgam tam [emoji1745]
Kupiłam olejek Weleda i smaruję tylko zewnętrzne okolice. Mam nadzieję że chociaż to trochę pomoże [emoji4]
O kurde to ciekawe jak mi to wyjdzie ;) czy ten olejek jest specjalny do miejsc intymnych ? Właśnie się zastanawiam jaki kupić
 
Mnie masuje mąż, bo samej to też ciężko sięgnąć. Chyba że pod prysznicem z jedną nogą na krześle. Jak robi mąż, jestem bardziej odprężona wtedy. Warto robić masaż od 34-35 tygodnia, co drugi dzień, przez 3 minuty. My robimy wg instrukcji z filmiku Joanny Mróz. Widziałam różne instrukcje, ale grunt żeby robić takie ruchy rozciągające w stronę odbytu. Też mam nadzieję, że pomoże, myślę, że samo smarowanie olejkiem, najlepiej z wiesiołka albo migdałowym, pomoże uelastycznić.
 
O kurde to ciekawe jak mi to wyjdzie ;) czy ten olejek jest specjalny do miejsc intymnych ? Właśnie się zastanawiam jaki kupić
O taki [emoji4]
IMG_20211117_111321.jpeg
 
Mnie masuje mąż, bo samej to też ciężko sięgnąć. Chyba że pod prysznicem z jedną nogą na krześle. Jak robi mąż, jestem bardziej odprężona wtedy. Warto robić masaż od 34-35 tygodnia, co drugi dzień, przez 3 minuty. My robimy wg instrukcji z filmiku Joanny Mróz. Widziałam różne instrukcje, ale grunt żeby robić takie ruchy rozciągające w stronę odbytu. Też mam nadzieję, że pomoże, myślę, że samo smarowanie olejkiem, najlepiej z wiesiołka albo migdałowym, pomoże uelastycznić.
Mogłabyś podesłać link do tego filmiku? [emoji4]
 
Witajcie ❤️chciałam wam podziękować za słowa otuchy wsparcia i poinformować że u nas termin na 10.12 . Ale dnia 16.11 o godzinie 21:45 przyszła na świat nasza Hania. Życzę aby wasze porody przebiegły książkowo i w miarę przyjemnie dziękuję wam jeszcze raz i szczęśliwych rozwiązan ❤️❤️❤️
Gratulacje😍, i worek się rozwiązał 😉 teraz będziemy dowiadywac się o sobie po kolei
 
U mnie maluch cały czas dość mocno aktywny leci 34t2d. Ogólnie dość często ma czkawke, ze dwa razy dziennie. Ale czytałam że to nawet dobrze więc się nie martwie 😉
no jasne :) nie ma co się stresować i martwić, dzieci mają różne temperamenty :) mam już jedną co energia ją przepełnia, druga wychodzi na to, że prawdopodobnie będzie spokojniejsza :)
 
reklama
Do góry