reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Hej. Mam pytanie, trochę w temacie więc odświeżam. Dzisiaj po wstaniu z łóżka poczułam jak coś cieknie mi po udach, poszła do łazienki, zebrałam to papierem toaletowym. Miało konsystencję śluzu, ale bardzo bardzo rzadkiego. Kolor biało-zółty. Po ubraniu bielizny mam na niej żółte ślady. Bardzo sie przestraszyłam. Czy to może być cos niepokojącego? Czy taka ilość wydzieliny jest możliwa?! na codzień nie mam takich upławow. Biorę dupshaston 2xdziennie. Macie tak czasem na tym etapie ciąży? Dzisiaj zaczynam 13tc. Nie piecze, nie swędzi... miewacie tak?
 
Hej. Mam pytanie, trochę w temacie więc odświeżam. Dzisiaj po wstaniu z łóżka poczułam jak coś cieknie mi po udach, poszła do łazienki, zebrałam to papierem toaletowym. Miało konsystencję śluzu, ale bardzo bardzo rzadkiego. Kolor biało-zółty. Po ubraniu bielizny mam na niej żółte ślady. Bardzo sie przestraszyłam. Czy to może być cos niepokojącego? Czy taka ilość wydzieliny jest możliwa?! na codzień nie mam takich upławow. Biorę dupshaston 2xdziennie. Macie tak czasem na tym etapie ciąży? Dzisiaj zaczynam 13tc. Nie piecze, nie swędzi... miewacie tak?
raczej takie objawy nie powinny być niepokojące. Ja tego nie zarzucam ale może poczytaj na ulotce czy nie ma takich skutków ubocznych.
 
Cześć,
Mam pytanie czy któraś z Was ma wysokie ryzyko stanu przedrzucawkowego, właśnie otrzymałam wyniki badania prenatalnego fmf i dostałam zalecenie brac acard 150 1 tabletka na noc.
Proszę o informacje czy ktoś ma podobną sytuacje i jak czuje się po tych tabletkach? Dziękuje.
 
Cześć,
Mam pytanie czy któraś z Was ma wysokie ryzyko stanu przedrzucawkowego, właśnie otrzymałam wyniki badania prenatalnego fmf i dostałam zalecenie brac acard 150 1 tabletka na noc.
Proszę o informacje czy ktoś ma podobną sytuacje i jak czuje się po tych tabletkach? Dziękuje.
połowa dziewczyn tu bierze acard ale w związku z utrzymaniem ciąży. Część po prenatalnych słyszałam że też dostała takie dawki 🤔 chyba jest to bezpieczne
 
Ja biorę acard 150 na noc i do tego zastrzyki z heparyny co rano 🙂 (problemy z krzepliwoscia). Czuje się raczej normalnie, pobolewa mnie czasem głowa ale przed ich braniem też bolała także nie ma to znaczenia 🙂
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedz,
aktualnie jestem 15+1 tc codziennie badam ciśnienie i mam wszystko w normie w poniedziałek mam wizytę u ginekologa prowadzącego i chce jeszcze z nią to przegadać bo się naczytałam ze acard negatywnie wpływa na płód lub są po nim plamienia stąd moje obawy 😕 - to jest moja pierwsza ciąża - wszystko nowe 😊
 
reklama
Do góry