reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
9BC95FEC-D435-4754-BF43-6A45EFC3F79B.jpeg
Dziewczyny 5+2 co myślicie? Ginekolog nic nie mówił bo początek :(
 
Nie dziękuję ;)❤️
Jestem po przejściach dlatego jest to dla mnie duży stres ale staram się myśleć pozytywnie.
Spokojnie ja też dlatego tak się stresowałam ale jak było już badanie usłyszałam serduszko lekarz wszystko wytłumaczył powiedział co i jak się uspokoiłam a poniedziałek wizyta u ginekologa na wizycie kontrolnej i też nie mogę się doczekać . Również stres jest więc wiem że łatwo mówić ale staram się głowę zajmować czymś innym ☺️
 
Kobietki mam pytanie czy wam też w ciąży doskwiera ból pleców chodzi o odcinek lędźwiowy . Jak więcej pochodzę to zaraz mnie tak plecy bolą dajcie znać jak sobie z tym radzić ❤️
 
Witajcie. Jestem w 13 tyg ciazy
Czy któraś z was zauważyła na nogach pekajace naczynka? Jak sobie z tym radzicie.?
Jak wasze brzuszki, czy juz waga wam idzie do góry?
 
reklama
Do góry