reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

U mnie niestety w śluzie pojawiła się niteczka świeżej krwi 😭 mialam badanie wziernikiem i nie ma krwawienia , jest czysto. We wtorek rano usg maluszka. Trzymajcie kciuki 🙏
Będzie dobrze!
Ja leżałam w szpitalu z powodu plamienia w 8tc, miałam niewielkie rozwarstwienie kosmówki. Potem w 13 tc wieczorem po usg miałam plamienie z krwią, na drugi dzień same brązowe "niteczki" "kropeczki", poszłam do lekarza sprawdzał właśnie czy nie mam nadżerki, sprawdzał czy to nie z szyjki macicy - nic.Na usg wszystko w porządku. "Macica musiała zaregowac skurczami, więc nic poważnego się nie dzieje"-tak dokładnie powiedział mi lekarz :) Przepisał mi duphaston, zlecił brać magne b6 i w razie czego no spe (gdyby bolał brzuch).
Nie zawsze plamienia oznaczają najgorsze, ale zawsze trzeba sprawdzić co się dzieje.
Daj znać jak po usg
 
reklama
A o to moje maleństwo ♥️ bardzo ruchliwe 🙂nie spodziewałam się że na tym etapie może tak być 😁 i co najważniejsze wszystko jest ok 🙂 płeć jeszcze nie określona 🙂ciężko było zrobić dokładnie USG przez te fikołki i żeby zmierzyć kark musiał zrobić USG dopochwowe 😁
 
♥️
 

Załączniki

  • 16237697122913589694851822792288.jpg
    16237697122913589694851822792288.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 111
A o to moje maleństwo ♥️ bardzo ruchliwe 🙂nie spodziewałam się że na tym etapie może tak być 😁 i co najważniejsze wszystko jest ok 🙂 płeć jeszcze nie określona 🙂ciężko było zrobić dokładnie USG przez te fikołki i żeby zmierzyć kark musiał zrobić USG dopochwowe 😁
U mnie było to samo, mega zaskoczenie, że maluch jest już tak aktywny :D Pokazał nam nawet kciuka w górę 😂🙈 Tak samo wszystko w porządku, a płeć będzie znana około 20tc.
Tak samo musiałam mieć usg dopochwowe też, przez te wygibasy 😂
Wzruszyłam się dopiero po wyjściu z gabinetu, mój narzeczony tak samo bardzo przeżywał pierwsze "spotkanie" z naszym małym cudem :) ❤️
 
Ja juz tez po wizycie. Na szczęście maluszek cały, serduszko bije jak dzwon . Plamienie nie wiadomo z jakiego powodu, ale z bobo jak najbardziej ok 🙂 no i z 12 tyg awansował na 13 😀Zobacz załącznik 1283152
Całe szczęście ❤️ Czyli podobna sytuacja jak u mnie, bo też do końca nie wiadomo skąd się wzięło plamienie, najprawdopodobniej te skurcze macicy.
A przepisał Ci jakieś tabletki?
 
Ja już tez po prenatalnym. Byłam w 11t5d ale wszystko było widać! Maluszek zdrowy prawidłowo się rozwija! Najważniejsze! Kręcił się niesamowicie 🥰 ale już Pani doktor określiła że to napewno chłopak. Jestem w szoku ze tak wcześnie można już takie informacje uzyskać.
 
Całe szczęście ❤️ Czyli podobna sytuacja jak u mnie, bo też do końca nie wiadomo skąd się wzięło plamienie, najprawdopodobniej te skurcze macicy.
A przepisał Ci jakieś tabletki?
Nic nie dostałam. Ale ja mieszkam w UK I tutaj nie ma czegoś takiego jak duphostan lub luteina dla ciężarnych . Tutaj do 12 tyg nawet ciąży nie podtrzymują. Dostałam tylko tabletki na bardzo duży niedobór witaminy b12 który mam .
 
reklama
Nic nie dostałam. Ale ja mieszkam w UK I tutaj nie ma czegoś takiego jak duphostan lub luteina dla ciężarnych . Tutaj do 12 tyg nawet ciąży nie podtrzymują. Dostałam tylko tabletki na bardzo duży niedobór witaminy b12 który mam .
Rozumiem, tak pytam z ciekawości, bo ja właśnie musiałam brać duphaston i w razie bólu brzucha magne b6. Najważniejsze, że wszystko w porządku 😊
 
Do góry