reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
O rany dziewczyny tyle przykrych wiadomości jednego dnia, trzymajcie sie wszystkie, wiem przez co przechodzicie eh ☹️
 
Cześć dziewczyny ☺ mnie dziś strasznie boli glowa, ogólnie mam migreny i czytałam że w ciąży maga pojawiać się częściej... Prenatalne mam 28 mają test papa też wtedy robię... Macie też bóle głowy??? Bierzecie apap???
Ja ostatnio wylądowałam na sorze przez ból głowy i wysokie ciśnienie. Dostałam 6 kroplówek w tym paracetamol i przeszło. Kazali brać paracetamol w razie bolu.
 
Dziewczyny, ja już chyba po wszystkim... 8+2, wg OM 9+1 poszłam na USG i lekarz nie widział serduszka :( a tydzień temu tak ładnie biło :( czekam teraz na izbie przyjęć żeby to potwierdzić, ale to pewnie tylko formalność :( trzymam kciuki za Wasze dzieciątka, miło było Was czytać
o nie.. ale co się wydarzyło przez ten tydzień ? Bardzo mi przykro, życie bywa okrutne.. 💔
 
Hey dziewczyny . Mam problem i nie wiem co mam zrobić , ponieważ w moczu wyszły mi ketony i nie wiem czy mam bardzo pilnie skontaktować się ze swoją ginekolog czy to nie jest aż tak straszne ? Czy mam dodatkowo zrobić jakieś badania ? Potrzebuje waszej pomocy bo niedługo zwariuje :/ jak nie tarczyca to teraz ketony ....
 
Naoglądali się wielkiej na hbo xD ale tez mało uważnie bo ona o tak zaciążyła

ja tez jestem palaczką, życzenie papierosów jest bardzo trudne, ale w o u ciążach jak tylko zobaczyłam pozytywny test rzucałam natychmiast, odrzucało mnie psychicznie i fizycznie, kwestia priorytetów wiec te nie potrafię zrozumieć kobiet palących w ciąży, teraz to ja od grudnia tez przerzuciłam się na iqosa, więc przynajmniej zachodzące drugą ciążę nie wypakowywałam w siebie tych obrzydliwych substancji smolistych
Ja również po za ciążami palę. W ciąży nie palę, boje się konsekwencji. To mnie utrzymuje przy niepaleniu. Rzuciłam 3miesiace przed zajściem. Ale czekam z niecierpliwością na następny rok 🤣
 
Hey dziewczyny . Mam problem i nie wiem co mam zrobić , ponieważ w moczu wyszły mi ketony i nie wiem czy mam bardzo pilnie skontaktować się ze swoją ginekolog czy to nie jest aż tak straszne ? Czy mam dodatkowo zrobić jakieś badania ? Potrzebuje waszej pomocy bo niedługo zwariuje :/ jak nie tarczyca to teraz ketony ....
Jak wygląda Twoja dieta? Może masz mdłości, przez co mniej jesz?
 
reklama
Od kurczaka mnie odrzuca a tak to staram się w sumie wszystko jeść , może za mało pije wody
Ogólnie ciałka ketonowe wskazują na głód, dietę ubogą w węglowodany. Ile ich masz? Ja mam chyba 150, wszystko inne w normie i lekarz niczego nie zalecił.
Choć wyczytałam, że u zdrowych kobiet w ciąży też mogą się pojawiać.
 
Do góry