reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ogólnie ciałka ketonowe wskazują na głód, dietę ubogą w węglowodany. Ile ich masz? Ja mam chyba 150, wszystko inne w normie i lekarz niczego nie zalecił.
Choć wyczytałam, że u zdrowych kobiet w ciąży też mogą się pojawiać.
Wiesz co jak miałam badania moczu to one nie były tak bardzo szczegółowe tylko pisało
KETONY OBECNE , chyba że jeszcze do tego mam zrobić jakieś badania dodatkowe , żeby wykryło ile mam tego .
 
reklama
Wiesz co jak miałam badania moczu to one nie były tak bardzo szczegółowe tylko pisało
KETONY OBECNE , chyba że jeszcze do tego mam zrobić jakieś badania dodatkowe , żeby wykryło ile mam tego .
U mnie na badaniu ogólnym moczu tak napisali, norma jest do 5.
Czytałam jeszcze, że dobrze jeść przed snem jakiś posiłek, że to moze być za duża przerwa nocna bez posiłku.
 
Aż ciekawa jestem czy wam się sprawdzi[emoji4] Ja niby też mam jakieś tam przeczucie odnośnie dziewczynki, ale szczerze to sama nie wiem czy to przeczucie czy taka ogromna chęć na różowy[emoji12] chociaż jak będzie chłopczyk to synek się bardziej ucieszy bo z babami się według niego dogadać nie można[emoji4] i ekonomiczniej będzie bo po starszaku zostały dosłownie tony aut, koparek, ciężarówek, ogrom chłopięcego plastiku i metalu[emoji85] We wszystkim trzeba szukać pozytywów[emoji4]
Boszzzz kobieto jaka Ty jesteś pozytywna dzięki Ci za to ❣️
 
U mnie na badaniu ogólnym moczu tak napisali, norma jest do 5.
Czytałam jeszcze, że dobrze jeść przed snem jakiś posiłek, że to moze być za duża przerwa nocna bez posiłku.
Tak to wygląda ,
 

Załączniki

  • IMG_20210507_160712.jpg
    IMG_20210507_160712.jpg
    152,6 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Do góry