reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej.

Nie wiem skąd wy macie tyle czasu żeby tyle pisać 🙈🙈 przyznaje się że nadrabiam ale aby tak z grubsza 😬

Bardzo mi przykro z powodu strat 😥 przytulam was mocno dziewczyny, trzymajcie sie😘
 
reklama
Dziewczyny, ja już chyba po wszystkim... 8+2, wg OM 9+1 poszłam na USG i lekarz nie widział serduszka :( a tydzień temu tak ładnie biło :( czekam teraz na izbie przyjęć żeby to potwierdzić, ale to pewnie tylko formalność :( trzymam kciuki za Wasze dzieciątka, miło było Was czytać

Ja naprawdę już myślałam ze będziemy tutaj już trwać wszystkie 😭😢🥺💔
 
To ta panienka tutaj ....
my tutaj boimy się o każdy dzień a ona ....
[/QUOTE
Mam ochotę walnąć jej głową o ścianę. Co za kobieta :o aż mi brakuje słów, ludzie latami marzą o dziecku, co mnie obchodzą jakieś głupie rozstępy i atrakcyjność, kruszynka we mnie jest teraz całym światem. Po co decydowała się na dziecko z takim nastawieniem... Chyba, że to rzeczywiście jakaś wpadka 17latki.
 
O nie 😔😔😔 przykro mi, ja tez się dzisiaj dowiedziałam, ze serduszko przestało bić 😔 u mnie to 8+1 i nie wiem czy czekać czy na szpital kierować ? Czy Ty będziesz czekać ? Ja się tak szpitali boje 😔😔
Na razie mam odstawić leki i przyjść raz jeszcze za tydzień. W międzyczasie zrobić betę. Ostatnio miałam zabieg, teraz wolałabym naturalnie ale nie wiem czy nie "latwiej" w szpitalu.
 
Bardzo mi przykro :(



O nie :( a moze idz jeszcze na jedna wizyte? Jak w szpitalu widzieli to moze ta lekarka dzis cos nie dopatrzyla
Nie no powiekszal na maksa. Co ma być to będzie. Za tydzień kontrola i albo jakiś cud albo szpital. W piątek idę do swojej to u niej jeszcze zobaczymy jak to wyglada.
 
Dziewczyny, ja już chyba po wszystkim... 8+2, wg OM 9+1 poszłam na USG i lekarz nie widział serduszka :( a tydzień temu tak ładnie biło :( czekam teraz na izbie przyjęć żeby to potwierdzić, ale to pewnie tylko formalność :( trzymam kciuki za Wasze dzieciątka, miło było Was czytać
Rany, tak bardzo mi przykro :( dziewczyny tyle złych wiadomości dzisiaj :( trzymajcie się mocno! Dużo siły! Ja mam wizytę jutro i bardzo się boje czy serduszko będzie biło...
 
reklama
Do góry