reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Serduszko przestało bić. Dostałam tabletki do domu i czekam na poronienie. Powiedziałam lekarzowi, ze panicznie się boje szpitala i nie wyobrażam sobie tam teraz iść i leżeć

Bardzo mi przykro :(

Jestem po wizycie. Niestety tętna brak - choć na IP w zeszły pon babka opierała się że je widzi (w pierwszym szpitalu też to nie widzieli), 6+4 z USG, zarodek ma 6mm. Mam odstawić wszystkie leki i czekać...

O nie :( a moze idz jeszcze na jedna wizyte? Jak w szpitalu widzieli to moze ta lekarka dzis cos nie dopatrzyla
 
reklama
O kurcze strasznie przykro dziewczyny ;( właśnie dziś szukałam po internecie kiedy jest ten moment że raczej już nic się nie powinno wydarzyć ;( jednak przynajmniej do 12 tyg. Wszystko się może zdarzyć. Tu jest ta niesprawiedliwość właśnie że my walczymy z wszystkich sił o maluchy a np w USA na porządku dziennym są aborcję "bo tak".
 
Mi też jest strasznie przykro... 😭 Przechodziłam przez to w grudniu. Tego bolu nie da się opisać... 😔 Nie życzę nikomu... Trzeba swoje wypłakać, inaczej się nie da... Nie można się zamknąć w sobie, trzeba rozmawiać, szukać wsparcia w najbliższych... A potem starać się podnieść i znaleźć siłę, by spróbować jeszcze raz... Trzymam za Was kciuki... ❤️
 
Mi też jest strasznie przykro... 😭 Przechodziłam przez to w grudniu. Tego bolu nie da się opisać... 😔 Nie życzę nikomu... Trzeba swoje wypłakać, inaczej się nie da... Nie można się zamknąć w sobie, trzeba rozmawiać, szukać wsparcia w najbliższych... A potem starać się podnieść i znaleźć siłę, by spróbować jeszcze raz... Trzymam za Was kciuki... ❤️
Pamiętam, że ja za pierwszym razem płakałam chyba z miesiąc, za drugim z tydzień, a za trzecim to już nie pĺakałam, tylko byłam wkurzona. Teraz zresztą jak krwawiłam, beta spadła, pęcherzyk był nieregularny, to też popłakałam, więc jednak bijące serduszko było zaskoczeniem.
 
Cześć dziewczyny ☺ mnie dziś strasznie boli glowa, ogólnie mam migreny i czytałam że w ciąży maga pojawiać się częściej... Prenatalne mam 28 mają test papa też wtedy robię... Macie też bóle głowy??? Bierzecie apap???
Mam bóle głowy codziennie ale nie biorę tabletek, chociaż w ciąży można podobno paracetamol :)
 
reklama
Dziewczyny, ja już chyba po wszystkim... 8+2, wg OM 9+1 poszłam na USG i lekarz nie widział serduszka :( a tydzień temu tak ładnie biło :( czekam teraz na izbie przyjęć żeby to potwierdzić, ale to pewnie tylko formalność :( trzymam kciuki za Wasze dzieciątka, miło było Was czytać
 
Do góry