reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

zaciekawiłaś mnie, sorbet z mango? Jakiś konkretny? Nigdy nie jadłam chyba.
Kiedyś kupiłam grycana i był pyszny, a mam obok bloku taką pyszną lodziarnie i tam mają różne smaki sorbetów. Marzy mi się od rana sorbet mango i nalesniczki z bitą śmietana i borówkami 🤤🤤🤤🤤 Na razie się nie zapowiada, żebym szybko wyszła ze szpitala, cały czas jestem pod tlenem ale gdy tylko wyjdę zjem cały kubełek sorbetu😃
 
reklama
A ja trochę na inny temat - czy widzicie zmiany w swoich pępkach? (Teraz pewnie będziecie je oglądać :D) W sensie czytałam, ze to normalne, ze może bolec i się zmieniać, ale chyba nie sadzilam, ze tak szybko 🤣
 
Dziewczyny które miały już dzieci czy uzywalyscie detektorów tętna? Jak tak to od jakiego tygodnia i jak często?
Ja używałam 🙋 od około 11-12tc. Na początku był szał i sluchalam serducha 2x dziennie, a jak nie mogłam czasami namierzyć to non stop, aż do skutku🤦
Przestałam używać kiedy zaczęłam czuć ruchy 🙂
 
Ja tez pamietam ból przy wstawaniu ale potem już poszło teraz muszę się jeszcze szybciej ogarniać bo w domu będzie czekać córcia 🙂 a jeśli chodzi o masaż krocza to miałam i był to niemiłosierny ból Pan dr który mi go robił to powiedzia ze poród naturalny przy tym to pikus jak wytrzymam to będzie już z górki no i co wytrzymałam a porodu naturalnego nie było 😏
Na ja znając życie znowu skończę pod nożem... ale pomarzyć sobie mogę xD ale mówiłeś o masarzy szyjki czy krocza/rozciągania krocza? Ja tego w pierwszej ciąży nie miałam, w sumie tez się nie znam i nie wiem na czym to polega prawdę powiedziawszy xD snuje sobie głupio domysly...
 
A ja trochę na inny temat - czy widzicie zmiany w swoich pępkach? (Teraz pewnie będziecie je oglądać :D) W sensie czytałam, ze to normalne, ze może bolec i się zmieniać, ale chyba nie sadzilam, ze tak szybko 🤣
ja z pępkiem nic nie mam ale za to piersi masakra jak kiedyś mieściły mi się w dłoni teraz zapomnij, w dodatku sutki i otoczka wyglądają jakby były mega opuchnięte. Nie sądziłam że tak szybko piersi będą się zmieniać.
 
Kiedyś kupiłam grycana i był pyszny, a mam obok bloku taką pyszną lodziarnie i tam mają różne smaki sorbetów. Marzy mi się od rana sorbet mango i nalesniczki z bitą śmietana i borówkami 🤤🤤🤤🤤 Na razie się nie zapowiada, żebym szybko wyszła ze szpitala, cały czas jestem pod tlenem ale gdy tylko wyjdę zjem cały kubełek sorbetu😃
Kochana, jak wyjdziesz ze spitala to kup mango, pokroj w kostkę, zamroź, ale na tacce i tak, żeby się nie posklejały kawałeczki i potem zblednie, to będzie najlepszy sorbet z mango jaki w zyciu zjesz! Mniaaaaaam :)
 
No ja po cc długo dochodziłam do siebie, do dziś pamietam ten ból przy wstawaniu, miałam wrażenie, ze zaraz wszystko się rozerwie, prawie zemdlałam z bólu, jak będzie trzeba to wiadomo, znowu przez to przejdę, ale no chciała bym doświadczyć naturalnego, chociaż wizja pękniętego krocza i rany tam na dole tez nieujęte kolorowa, dla tego ćwiczę kegla i ogarniemy z T jak robić masarz krocza przygotowujący do porodu
Ja się bałam dotykać w pierwszej ciąży i masować :( poszłam na żywioł....

Cały szpital jest zadłużony i podobno dlatego zobaczymy
Najgorsza opcja są Mydlice :/
 
reklama
Do góry