reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Oj ja nie wiem czy jest dobrze czy źle zmierzony, moja ostatnio zrobiła pomiar bez powiększenia i ewidentne widać, ze nie jest od granicy do granicy, ta moja nie umiała powiększyć obrazu... Trzymam kciuki, żeby w poniedziałek dobrze to zrobili na 100% i żeby wszystko było cacy :) ja tez w poniedziałek idę na dodatkowe usg, żeby mieć pewnosc, ze wszystko jest dobrze
No właśnie mi się wydaje, ze słabo to zmierzył. Bo 30.04 moja Pani doktor właśnie mierzyła od granicy do granicy a tutaj tak nie jest 🤷🏼‍♀️ Ja też trzymam za Ciebie kciuki 🤞🏼🤞🏼
 
W Polsce, szpital miejski w Olsztynie. Sama jestem w szoku, ze mi tak powiedzieli. Dzwoniłam na 112 i tam dwie osoby się konsultowały, kazali jechać do miejskiego a w miejskim zrobili focha, ze wogole mnie przyjęli.
O masakra... no nic, w poniedzialek sprawdzisz i miejmy nadzieje, ze będzie dobrze,a ci ze szpitala to konowaly i masakra... gdzie jak gdzie ale w Polsce po tym wszystkim co zmalowali kobietom to lekarze powinni skakać i się wyginać byle by mieć pewnosc, ze ciąża się dobrze rozwija...
 
ja z pępkiem nic nie mam ale za to piersi masakra jak kiedyś mieściły mi się w dłoni teraz zapomnij, w dodatku sutki i otoczka wyglądają jakby były mega opuchnięte. Nie sądziłam że tak szybko piersi będą się zmieniać.
a to piersi swoją droga, staniki już o rozmiar większe kupuje.. polecam z New Yorkera takie al’a sportowe z takim jakby X ze sznureczków na dekolcie - bardzie wygodne :)
 
Na te pomiary trzeba brać poprawkę. Mi na sorze powiedzieli, że dziecko tydzień młodsze, okazało się że nie rośnie w porównaniu z wcześniejszym USG. U mojego lekarza było w porządku, ciąża nie była młodsza. Mojej znajomej na sorze też tak zmierzyli, że dziecko wg badania się zmniejszyło. I oczywiście też niepoprawnie. Są różne aparaty, różni lekarze, różne umiejętności i nastroje.
 
Brzuch może boleć, bo rozciąga się macica, ja mam bóle codziennie
a gdzie dokładnie Was boli? Ja mam kłucia/bóle jedynie z lewej i z prawej strony jakby jajniki. A pod brzuchem mało kiedy, ale z drugiej strony się cieszę bo wtedy mniej się obawiam o dzidzie.
 
O masakra... no nic, w poniedzialek sprawdzisz i miejmy nadzieje, ze będzie dobrze,a ci ze szpitala to konowaly i masakra... gdzie jak gdzie ale w Polsce po tym wszystkim co zmalowali kobietom to lekarze powinni skakać i się wyginać byle by mieć pewnosc, ze ciąża się dobrze rozwija...
Oni skaczą ale tylko prywatnie... i to tez nie zawsze.
 
reklama
a gdzie dokładnie Was boli? Ja mam kłucia/bóle jedynie z lewej i z prawej strony jakby jajniki. A pod brzuchem mało kiedy, ale z drugiej strony się cieszę bo wtedy mniej się obawiam o dzidzie.
Mnie kłuje po lewej stronie tak na wysokości żeber, a teraz jeszcze doszedł ból podbrzusza.
 
Do góry