reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

A ja trochę na inny temat - czy widzicie zmiany w swoich pępkach? (Teraz pewnie będziecie je oglądać :D) W sensie czytałam, ze to normalne, ze może bolec i się zmieniać, ale chyba nie sadzilam, ze tak szybko 🤣
Ja jestem po laparoskopi także mój nie zmienia kształtu:) nie chciała bym takiego wystającego guzika😂
 
reklama
Czy według Was to jest poprawnie zmierzony zarodek ?? Moja Pani doktor mierzy od początku do końca a tu mam wrażenie, ze jest źle zmierzony.
 

Załączniki

  • F35F02E3-754C-4CB3-8AC3-81917D7A5B62.png
    F35F02E3-754C-4CB3-8AC3-81917D7A5B62.png
    342,2 KB · Wyświetleń: 97
Ja się bałam dotykać w pierwszej ciąży i masować :( poszłam na żywioł....


Najgorsza opcja są Mydlice :/
No właśnie odkąd otwarli nowa porodówkę podobno jest super bardzo sobie chwala. Ja się narazie trzymam mojej lekarki wiem jak wiele znaczy mieć pracującego lekarza w danym szpitalu. Mój pępek bez zmian narazie 🙂
 
w poniedzialek idziesz na badanie to tam powinni zrobić już dokładny pomiar, mieszkasz w Polsce, czy za granicą, ze w tym szpitalu takie podejście mieli?
W Polsce, szpital miejski w Olsztynie. Sama jestem w szoku, ze mi tak powiedzieli. Dzwoniłam na 112 i tam dwie osoby się konsultowały, kazali jechać do miejskiego a w miejskim zrobili focha, ze wogole mnie przyjęli.
 
Czy według Was to jest poprawnie zmierzony zarodek ?? Moja Pani doktor mierzy od początku do końca a tu mam wrażenie, ze jest źle zmierzony.
Oj ja nie wiem czy jest dobrze czy źle zmierzony, moja ostatnio zrobiła pomiar bez powiększenia i ewidentne widać, ze nie jest od granicy do granicy, ta moja nie umiała powiększyć obrazu... Trzymam kciuki, żeby w poniedziałek dobrze to zrobili na 100% i żeby wszystko było cacy :) ja tez w poniedziałek idę na dodatkowe usg, żeby mieć pewnosc, ze wszystko jest dobrze
 
reklama
Do góry