reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Powiem Wam dziewczyny, że strasznie mnie dzisiaj zdenerwowali w pracy... 😔Poszłam na L4 nie dlatego, że nie chciało mi się pracować, tylko dlatego, że naprawdę źle się czuję i wymiotuję kilka razy dziennie. Mam czopki przeciwwymiotne, byłam na kroplówkach. W mojej pracy jednak tego nie rozumieją i są podobno zaległości, z jakimiś papierami coś jest do poprawy i szef zadecydował, że ktoś ze współpracowników ma mi podrzucić komputer sluzbowy do domu i mam pracować z domu mimo L4. Powiedziałam, że nie ma takiej opcji i już tam nie wrócę.... Spaliłam most za sobą, teraz jak się nie uda to nie mam już nawet dokąd wracać... 😔 Nie wiem czy dobrze zrobiłam... Z jednej strony ta praca mnie wykańczała, ale z drugiej była blisko domu, umowa na stałe... 😔 A wiadomo jak jest teraz z praca... 😔
Teraz zdrowie jest najwazniejsze, praca jak nie ta to inna ;)
 
reklama
Piszecie o tych krzywych cukrowych. Mam pyt czy jak ktoś miał w pierwszej ciąży cukrzycę ciążowa to w tej też będzie? 🤔🤔
Najprawdopodobniej tak. W pierwszej ciazy wyszla mi dopiero w terminie krzywej cukrowej, a tu juz mam hocki klocki od samego poczatku :/ tyle rzeczy bym zjadla a nic nie moge :(
 
Hej dziewczyny, chwilę mnie nie było. Złapało mnie przeziębienie...mam nadzieję...zaraz mam teleporade. Mam katar i ból głowy, dodatkowo ciążową niemoc ☹️ co do cukrzycy to wiem że po smażonym mięsie cukier skacze dużo bardziej niż po słodkim. I czy będzie się miało cukrzycę w drugiej ciąży to zależy od czasu jaki upłynął od pierwszej i od diety. Dieta jest kluczowa. Ja jestem na granicy, pewnie będę miała cukrzycę ciążową 🤔
To po czym skacze cukier to bardzo indywidualna kwestia, wiec trzeba kontrolowac metoda prob i bledow :) mi po smazonym wcale nie skacze, po ziemniakach tez nie. Ale np ostatnio zjadlam pierogi ze smietana i cukier 170, az mnie zmrozilo jak zobaczylam wynik
 
Udało się. Plamienie prawdopodnie bylo przez pęknięcie czego, ale nic poważnego. Mam jednak brać luteinę nadal dla spokoju. Dziecko nadrobiło te mam, które było do tyłu i ma 1.96 cm. Serce bije jak dzwon. I nie muszę już leżeć, ale mam odpoczywać
no i super, widzisz, trzeba myśleć pozytywnie[emoji16]
 
reklama
Nie będę się zwalniać, będę ciągnąć L4 do końca, jeśli się uda... Ale jeśli coś pójdzie nie tak to wyślę wypowiedzenie poczta...
Jak cos pojdzie nie tak to możesz zbadać - co i potem należy się kilka tygodni macierzyńskiego, potem psychiatra i L4 i do następnej ciąży jakoś dociagniesz jak się uprzesz.
 
Do góry