reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Wczoraj zapisałam się na badania prenatalne i test pappa na 2 czerwca i mam na NFZ z racji że w tym roku kończę 35 🙈 pierwsze i drugie są na NFZ za trzecie trzeba płacić.. dziewczyny ja w pierwszej ciąży nie miałam wogole mdłości nic zero jakichkolwiek objawów oprócz bólu piersi. A teraz.... To jakiś szok. Moje dziecko od rana odglada bajki bo ja nie daje rady.
Hej, a musiałaś mieć skierowanie na te badania prenatalne od swojego lekarza?
 
Witam :)
Jeżeli chodzi o objawy to najgorszą moją zmorą jest teraz faza zmęczenia 😑 Ciągle zmęczona jestem ciągle bym sobie spała ... Masakra jakaś 🤪 Muszę teraz uważać na weekendzie żeby rodzice się nie pokapowali :) bo dopiero chce im powiedzieć jak będzie zarodek i serduszko ❤️ Dziś już jest 5+6 i mam nadzieję że w środę zobaczę moją dzidzie ❤️
 
Hej
Dawno mnie nie było, ale czuję się tak fatalnie, że szok. Zero mocy, od południa mdłości, na koniec dnia tylko czekam żeby pójść spać. Za tydzień wizyta, już się nie mogę doczekać, chociaż nie wiem czy gin mi coś na to poradzi, ale już czułam się jakbym jakąś depresję ciążową miala😕
Nigdy wcześniej nie czułam się tak w ciąży
No to sobie ponarzekałam.
Też muszę sobie umówić prenatalne, nie wiem czy lepiej 11 czy 13t🤔, w 12t będę na mini wakacjach.
 
Witam :)
Jeżeli chodzi o objawy to najgorszą moją zmorą jest teraz faza zmęczenia 😑 Ciągle zmęczona jestem ciągle bym sobie spała ... Masakra jakaś 🤪 Muszę teraz uważać na weekendzie żeby rodzice się nie pokapowali :) bo dopiero chce im powiedzieć jak będzie zarodek i serduszko ❤️ Dziś już jest 5+6 i mam nadzieję że w środę zobaczę moją dzidzie ❤️
To jesteśmy podobnie, bo ja dziś 5+5😊 i też ukrywam ciąże przed światem. Najbliższej rodzinie powiem dopiero jak zobaczę akcje serca😻
 
To jesteśmy podobnie, bo ja dziś 5+5😊 i też ukrywam ciąże przed światem. Najbliższej rodzinie powiem dopiero jak zobaczę akcje serca😻
Super cieszę się 🥰 No jak ja zobaczę serduszko to będę bardzo spokojna bo za tydzień jadę w okolice Bieszczad z rodziną na weekend i już nie chce się stresować ❤️
 
Ja mam zawroty głowy ale teraz mniejsze niż w pierwszej ciąży. Dzis mdłości daly mi zjeść nawet drugie śniadanie. Odbija mi się, ale i tak czuje się świetnie najedzona.
 
Hej, a musiałaś mieć skierowanie na te badania prenatalne od swojego lekarza?
Ja chodzę prywatnie do ginekologa i ani w 1 ani teraz w ciąży nie miałam żadnego skierowania na badania prentalne . Tym razem mam 1i2 badanie za darmo bo u Nas na Śląsku była jakaś akcja Będę Mam Zdrowego Dziecka i do 34rz wszystkie kobiety mogą skorzystać. Ja mam 1.06 i będę 12+1
 
reklama
Do góry