reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja chodzę prywatnie do ginekologa i ani w 1 ani teraz w ciąży nie miałam żadnego skierowania na badania prentalne . Tym razem mam 1i2 badanie za darmo bo u Nas na Śląsku była jakaś akcja Będę Mam Zdrowego Dziecka i do 34rz wszystkie kobiety mogą skorzystać. Ja mam 1.06 i będę 12+1
Ja też mam prenatalne 1 czerwca. 😊 W Gliwicach na Daszyńskiego. 😊
 
reklama
W Katowicach w klinice Sodowski do wczoraj mieli nabór do programu. Ale skoro masz pierwsze chore dziecko to należą Ci sie badania za darmo. W Sosnowcu tez robią w jakieś klinice rzuciło mi się w oczy na innym forum.
Oki dzięki za info 😊 właśnie ta klinika mi wyskoczyła jak wpisałam.
 
Ja chodzę prywatnie do ginekologa i ani w 1 ani teraz w ciąży nie miałam żadnego skierowania na badania prentalne . Tym razem mam 1i2 badanie za darmo bo u Nas na Śląsku była jakaś akcja Będę Mam Zdrowego Dziecka i do 34rz wszystkie kobiety mogą skorzystać. Ja mam 1.06 i będę 12+1
Skąd jesteś? Ja z Katowic
 
Ja u niej robiłam echo serca płodu w pierwszej ciąży, super babeczka. Ja jestem z Katowic i na prenatalne też będę chciała się tam zapisać 😊
W poprzednich ciążach wszystkie prenatalne Ona mi robiła. Bardzo fajna jest i jest bardzo cenionym specjalistom.
Będę też tam chciała się umówić na amniopunkcje.
 
Mdłości - mdłości i jeszcze raz mdłości. Szarpie mnie odkąd się obudzę. Mdli mnie i śpię cały czas... Nie dam rady 🤢🤢🤢😪😪😪😪 ratujcie, co robić? Jakieś domowe, sprawdzone pomysły?
 
Ja dziś pozwoliłam sobie na dwie gałki lodów, oczywiście zastanawiałam się jak to będzie z moim poziomem cukru. Po godzinie od zjedzenia lodow 105 😊 wniosek z tego taki że od czasu do czasu mogę, sobie na nie pozwolić. Ogólnej z moją glukozą ostatnio dużo lepiej niż przed ciążą 😉 glukophar działa
 
reklama
Do góry