reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja się strasznie stresuje, według aplikacji mam 7+2 a żadnych objawów nie mam oprócz braku miesiączki i czasami obolałych piersi. Dwa testy wyniki pozytywne ale martwi mnie brak objawów 😞 wizyta dopiero na 13.05
Ja jestem w 6+6tc i też prawie nie mam objawów trochę oblałe piersi czasem minimalne mdłości głównie wieczorem i większa senność więc w porównaniu do niektórych tutaj to tyle co nic. Obecność lub brak objawów o niczym nie świadczy
 
Ja ostatni okres 26.02 lutego a twierdzą ze jestem 7+5 gdzie z okresu wychodzi mi 9+2
Dziewczyny mają racje- brak objawów lub ich obecność o niczym nie świadczy. Możesz dla spokoju ducha zrobić sobie betę.
Z tym brakiem objawów serio ciebie rozumiem. Też czasami zastanawiam się czy wszystko jest ok. Nie pozostaje mi nic innego jak stosować się do zaleceń lekarza i czekać na kolejne usg.
 
Hej dziewczyny, u nas grill odwołany. Ja się cieszę. Cały dzień mnie muli, dopiero sie wykąpałam, nie mogłam wejść do łazienki brało mnie na 🤢🤢🤢 coś mi tam śmierdziało i dopiero teraz weszłam na wdechu. Teraz pije miętę i zbieram się na spacer ale no kurde nie mam mocy...
 
Wczoraj zapisałam się na badania prenatalne i test pappa na 2 czerwca i mam na NFZ z racji że w tym roku kończę 35 🙈 pierwsze i drugie są na NFZ za trzecie trzeba płacić.. dziewczyny ja w pierwszej ciąży nie miałam wogole mdłości nic zero jakichkolwiek objawów oprócz bólu piersi. A teraz.... To jakiś szok. Moje dziecko od rana odglada bajki bo ja nie daje rady.
 
Wczoraj zapisałam się na badania prenatalne i test pappa na 2 czerwca i mam na NFZ z racji że w tym roku kończę 35 🙈 pierwsze i drugie są na NFZ za trzecie trzeba płacić.. dziewczyny ja w pierwszej ciąży nie miałam wogole mdłości nic zero jakichkolwiek objawów oprócz bólu piersi. A teraz.... To jakiś szok. Moje dziecko od rana odglada bajki bo ja nie daje rady.
Też mam prenatalne 02.06 🙂
 
reklama
Hej, u mnie wszystko dobrze, chociaż dopadła mnie zmora, która męczy mnie w każdej ciazy-zawroty głowy :( strasznie tego nie lubię, bo po prostu boję się zostawać sama w domu z dziecmi.. Ma tak któraś z Was? Co ciekawe, po porodach, też zawsze miałam zawroty tylko już takie naprawdę konkretne. Po pierwszym porodzie utrzymywały się tydzień, a po drugim zemdlałam w drodze do łazienki więc dali mi jakaś kroplówkę i przeszło...
 
Do góry