reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja chodzę prywatnie do ginekologa i ani w 1 ani teraz w ciąży nie miałam żadnego skierowania na badania prentalne . Tym razem mam 1i2 badanie za darmo bo u Nas na Śląsku była jakaś akcja Będę Mam Zdrowego Dziecka i do 34rz wszystkie kobiety mogą skorzystać. Ja mam 1.06 i będę 12+1
U Sadowskich będziesz robić dobrze pamiętam?
 
reklama
Ja chodzę prywatnie do ginekologa i ani w 1 ani teraz w ciąży nie miałam żadnego skierowania na badania prentalne . Tym razem mam 1i2 badanie za darmo bo u Nas na Śląsku była jakaś akcja Będę Mam Zdrowego Dziecka i do 34rz wszystkie kobiety mogą skorzystać. Ja mam 1.06 i będę 12+1
Też jestem ze sląska i nie słyszałam o tym projekcie. W pierwszej ciąży chodzilam prywatnie, ale prenatalne mialam za darmo z programu unii europejskiej i to bylo u mnie w mieście. Musialabym zadzwonić do tej przychodni czy jeszcze to działa. A gdzie bedziesz robic z tego programu będę mamą zdrowego dziecka? Bo wyskoczyly mi Katowice jak szukałam.

Ale teraz sobie mysle ze powinnam dostac skierowanie na prenatalne od lekarza z nfz jako ze mam chore pierwsze dziecko. Tylko zanim ja bede miala wizyte na nfz to chyba szybciej urodzę...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Też jestem ze sląska i nie słyszałam o tym projekcie. W pierwszej ciąży chodzilam prywatnie, ale prenatalne mialam za darmo z programu unii europejskiej i to bylo u mnie w mieście. Musialabym zadzwonić do tej przychodni czy jeszcze to działa. A gdzie bedziesz robic z tego programu będę mamą zdrowego dziecka? Bo wyskoczyly mi Katowice jak szukałam.

Ale teraz sobie mysle ze powinnam dostac skierowanie na prenatalne od lekarza z nfz jako ze mam chore pierwsze dziecko. Tylko zanim ja bede miala wizyte na nfz to chyba szybciej urodzę...
W Katowicach w klinice Sodowski do wczoraj mieli nabór do programu. Ale skoro masz pierwsze chore dziecko to należą Ci sie badania za darmo. W Sosnowcu tez robią w jakieś klinice rzuciło mi się w oczy na innym forum.
 
Do góry