reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Będzie dobrze! U mnie przy 6+5 biło serduszko 😍
Ojeju jak szybciutko ❤️ u mnie zarodek jeszcze malusi i trudno było cokolwiek dojrzeć, mam wrócić za 2 tyg ale lekarz mówił że wygląda to dużo bardziej obiecująca niż ostatnim (nieudanym) razem więc trzymajcie że mną kciuki żeby się udało ❤️
 
Hej dziewczyny 🥰sledzę ten wątek od ponad tygodnia , jednak dopiero dzisiaj jak zobaczyłam swoją małą fasolkę i usłyszałam bicie malutkiego serduszka to postanowiłam się odezwać. Przez swoje nieregularne @ dowiedziałam się o ciąży dopiero półtora tygodnia temu kiedy mdłości nie dawały mi żyć przez cały dzień.Robiłam kilka testów na początku miesiąca jednak, każdy okazał się negatywny. Dopiero upragnione dwie kreseczki zobaczyłam 21. Na drugi dzień poleciałam zrobić betę i magiczny wynik 63 tys. Udało mi się załatwić ginekologa na następny dzień i tutaj przykra informacja - puste jajo ma 22 mm i w środku nic nie ma. Uwierzcie załamka totalna, zwłaszcza że staramy się o dzidzi ponad rok czasu. Ginekolog twierdzil, że to 7w2d i poczekamy jeszcze tydzień ale nie ma szans i trzeba będzie na zabieg bo pęcherzyk jest już duży. Cały tydzień totalna załamka, milion stron forum i zero nadzieji. Dzisiaj jednak ku zdziwieniu ginekolog jest dzidziuś i dotego mocno bije mu serduszko. Ulga niesamowita i okazuje się że nie 8w2d a 6w5d i w tamtym tygodniu był 5 tydzień a nie 7. Przekonywałam ginekolog, że to na pewno wczwsniej jednak nie dała sobie przetłumaczyć. Po majówce szukam innego ginekologa bo nie dostałam skierowania na zadne badania bo nie ma co się spieszyć. A niżej zdjęcia mojej fasolki.
Cześć, gratuluję 😍
 
Ja z om tez mialam podobnie bo 6i6, ale nic konkretnego sie nie dowiedziałam;) kazała przyksc za około 2 tygodnie 🙂
Jestem po wizycie i na ten moment lekarz powiedział że jest bardzo dobrze, duże ciałko żółte i regularny pęcherzyk w odpowiednim miejscu, zarodek też już było widać ale maciupeńki, 15.05 kontrola :)
 
Ojeju jak szybciutko ❤️ u mnie zarodek jeszcze malusi i trudno było cokolwiek dojrzeć, mam wrócić za 2 tyg ale lekarz mówił że wygląda to dużo bardziej obiecująca niż ostatnim (nieudanym) razem więc trzymajcie że mną kciuki żeby się udało ❤️
Oczywiście trzymam kciuki i bądź dobrej myśli, stres jest niedobry dla maluszka 😘
 
Ja też zobaczylam dzisiaj mały groszek i zalążek bijącego serduszka, mam 5+5, następna wizyta 17.05, dostałam zwolnienie, luteinę na plamienia i clexane profilaktycznie, jestem pełna nadziei, mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy
Ojej też szybciutko było widać ze coś pulsuje, super! U mnie na szczęście bez plamień, biorę duphaston i leki na tarczycę :)
Mi z usg wyszło 6+3 z OM 6+6, ale w ciąży z synkiem pulsowanie też było widać dopiero na kolejnej niż pierwsza wizycie więc się nie martwię :)
 
Dziewczyny ja już po dzisiejszej wizycie, póki co wszystko ok i oby tak zostało, fasolka rośnie i serduszko bije [emoji3590] Z OM 8+1, z USG 8+3. Maluszek ma 1.90 cm[emoji4]
IMG_20210430_222850.jpeg
IMG_20210430_223010.jpeg
 
reklama
Do góry