reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry mnie również jest okropnie niedobrze nie ma rzeczy która by mi smakowała. Dziś moja mama ugotuje obiad dla mojego męża i córki bo ja odpadam jeszcze rano jakoś kanapkę z pomidorem zjadłam ale teraz masakra 🤭🤭. Kto wymyślił te mdłości ????😤 nawet nie mam siły jechać do teściów żeby oznajmić radosna nowinę ❤️ Miłego dnia Wam życzę i kciuki za wizyty
 
Ewelinka objawy raz są, raz ich nie ma, myślę że to normalne, nie ma się co martwić na zapas, stres jest napewno gorszy niż brak objawów... Nie przejmuj się, jutro znów się gorzej poczujesz, wrócą mdłości i będzie ok[emoji6] ale to zabrzmiało.... No ale sama prawda[emoji6]
wiem ze już pod koniec maja jak będzie mi dane wytrzymać to nie będę już panikować🙃 ale teraz najchętniej to bym szła co tydzień na usg 🤭
 
Dziewczyny tez mam coraz większe mdłości, wchodzi już tylko bułka z masłem i to zjedzona na raty. Wczoraj kilka razy musiałam lecieć do toalety 🤢. Jestem dopiero 6+4 i boję się co będzie w następnych tygodniach. Do tego się przeziębiłam, w nocy miałam gorączkę, czuję się źle 🥺😖😥 Właśnie pije napar imbirowy z cytrynką, pomarańczami i miodem do tego apap, oby szybko mi przeszło.
 
Tak cały czas leżałam ze umierałam a teraz to rozwala mnie energia ... do tego przestałam całkiem plamić 🤭
Już dawno u mnie nie widziałam samej białej wydzieliny 🙈
 
reklama
Do góry