reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny, mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie z forum, ale ja dalej bez mdłości i w ogóle jakiś większych objawów :p aż się z mężem zastanawiamy czy nie wybrać się gdzie na jakaś jednodniową wycieczkę w długi weekend. Myśleliśmy o Pieninach albo Zoo w Krakowie, bo tam mamy stosunkowo blisko. Bieszczady odpadają, bo mój mąż stamtąd pochodzi, a nie chce na razie odwiedzić teściów, żeby nie musieć im mówić o ciąży. W ogóle ktoras z Was pisała, że ma gospodarstwo-moi teściowie też moją, około 100 krów, także dla dzieciaków raj :p a Wy macie jakieś plany weekendowe?
 
reklama
Ja dziś na czczo 89 a po godzinie 122, ale śniadanko miałam troszkę mało cukrzycowe, chlebek oczywiście żytni ale do chlebak swojska kiełbaska i swojski schabik, mój wujek robił przerób i dostałam takie pyszności i nie mogłam się oprzeć. Pocieszam się że to wędlinka z ekologicznej wolno rosnącej świnki😉
Kurde ja na kolację jadłam 2 kromki żytnie z serkiem topiony z szynką i pomidorem, kupilam juz zwykly IG bo moze to przez ten chleb 🤷‍♀️. Jeszcze nie wiem czy ten glukometr dobrze bada.
 
Dziewczyny, mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie z forum, ale ja dalej bez mdłości i w ogóle jakiś większych objawów :p aż się z mężem zastanawiamy czy nie wybrać się gdzie na jakaś jednodniową wycieczkę w długi weekend. Myśleliśmy o Pieninach albo Zoo w Krakowie, bo tam mamy stosunkowo blisko. Bieszczady odpadają, bo mój mąż stamtąd pochodzi, a nie chce na razie odwiedzić teściów, żeby nie musieć im mówić o ciąży. W ogóle ktoras z Was pisała, że ma gospodarstwo-moi teściowie też moją, około 100 krów, także dla dzieciaków raj :p a Wy macie jakieś plany weekendowe?
Ma padac w Krakowie. Tez nie mam objawów i w żadnej ciąży nie miałam. Dopiero pod sam koniec zgaga mi dokuczała a tak to tylko bol piersi i cukrzyca ciazowa co bym się nie nudziła 😉
 
Dziewczyny, które rodzily córki miałyście specyficzne objawy w ciąży zgodne z zabobonami typu chec na słodkie, wymioty, gorzej wygladalyscie itd...?
 
Miałam nacinane w pierwszym ale też popekalam. Połatali mnie jakoś. 2gie urodziłam naturalnie w domu bo karetka nie dojechała i popekalam na Maxa- też mnie połatali choć miałam 2go stopnia aż do odbytu 🤦‍♀️(sory za obrazowy opis). Ogólnie zdecydowanie lepiej być nacinanym bo dużo łatwiej to pozszywać. 3ci też będzie naturalny mam nadzieję z nacieciem jak będzie potrzeba.
Jesuuuu to jakiś hardcore 😱 ja pierwsze CC i drugie też planuje 😁
 
Dziewczyny, które rodzily córki miałyście specyficzne objawy w ciąży zgodne z zabobonami typu chec na słodkie, wymioty, gorzej wygladalyscie itd...?
Ja tak miałam. Cała ciążę mogłam jeść kanapki z Nutellą 🤣. I na buzi troszkę kiepsko wyglądałam. Zaś jak byłam w ciazy z synkiem to kanapki z szynką ketchupem i ogórki kiszone na 🤣 A na buzke wyglądałam kwitnąco
 
reklama
Dziewczyny mam coraz gorsze mdłości, dzis 7+5 i tak jak mogłam zjeść jakaś bułkę z dżemem ostatnio rano, czy z serem, tak dzis już nie mam mowy o bułce, tylko płatki z mlekiem, a i tak cofa mi sue co łyżkę:( mam nadzieje, ze maluszek sobie grzecznie rośnie!

Jak u was z Mdłościami- gorzej lepiej?
U mnie niestety też nie jest dobrze :( ciągle mi niedobrze, w nocy się budzę i boli mnie głowa, przez cały dzień tak samo, coś mi pomoże na 1h a potem znowu jest źle, ale mówię sobie, że dzidziuś zdrowo rośnie i tak musi być :)
 
Do góry