reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Codziennie robię cały gar naparu z imbiru, jem mentosy, miętowe tictaci, mam pregna vomi a mdłości są coraz większe. Chyba po prostu trzeba to przeczekać.
 
reklama
W jaki sposób powiedzieliście najbliższym o dzieciątku? Tak normalnie, czy jakoś "z pomysłem?" Ja myślę dla córki, mamy no i rodziców oraz rodzeństwa TŻ przygotować jakieś koperty lub pudełeczka a w środku..może ostatnie zdjęcie USG i coś na wzór: cześć siostra/babciu/dziadku/ciociu/wujku🤔🧐😁
Dla mojej mamy była zdrapka z info Będziesz babcią
A do teściów mała poszła w body z info Mam sekret... będę starsza siostra
Dziewczyny czy którejś z Was się ciągle odbija? 🤨
Tak odbija mi się strasznie:( W pierwszej ciąży też tak miałam.....
 
Codziennie robię cały gar naparu z imbiru, jem mentosy, miętowe tictaci, mam pregna vomi a mdłości są coraz większe. Chyba po prostu trzeba to przeczekać.
Ja też próbuje wszystkiego i nic... Rano przed pracą też sobie robię zapas gum, mentosow holsy 😂😂😂 zaraz będę mieć całe podniebienie podrapane od tych cukierków 😂😂😂😂
 
Ja dziś na czczo 89 a po godzinie 122, ale śniadanko miałam troszkę mało cukrzycowe, chlebek oczywiście żytni ale do chlebak swojska kiełbaska i swojski schabik, mój wujek robił przerób i dostałam takie pyszności i nie mogłam się oprzeć. Pocieszam się że to wędlinka z ekologicznej wolno rosnącej świnki😉
 
reklama
Są tu mamy które rodziły naturalnie drugie dziecko i miały nacinane krocze w pierwszym porodzie? :)
Miałam nacinane w pierwszym ale też popekalam. Połatali mnie jakoś. 2gie urodziłam naturalnie w domu bo karetka nie dojechała i popekalam na Maxa- też mnie połatali choć miałam 2go stopnia aż do odbytu 🤦‍♀️(sory za obrazowy opis). Ogólnie zdecydowanie lepiej być nacinanym bo dużo łatwiej to pozszywać. 3ci też będzie naturalny mam nadzieję z nacieciem jak będzie potrzeba.
 
Do góry