reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Na początku krew była tylko podczas podcierania ,teraz już musiałam nałożyć podpasek ,mam wrażenie ze jest tego więcej 🥺🥺🥺nie jest to żywa krew ale zdecydowanie leci ,wczoraj byłam na usg koło 18 prywatnie wszystko było okej było już serduszko a dzisiaj coś takiego 😢😢😢
Może to przez badanie? Miałaś cytologię? Może coś tam jest podrażnione tylko i będzie dobrze 😘
 
Babeczki, nie chce panikować ale ból brzucha nie daje mi spokoju. Jakoś tak kłuje mnie lewa strona jak leżę i chodzę. Od kilku godzin nie jest to może mega ciągły ból ale jednak się powtarza. Zastanawiam się czy nie zadzwonić na nocna opiekę medyczna i zapytać o usg czy czekać aż do czwartku na wizytę :(
Nie mam żadnych plamien. Dziś 6+2 i objawy ciąży są nadal.
 
Babeczki, nie chce panikować ale ból brzucha nie daje mi spokoju. Jakoś tak kłuje mnie lewa strona jak leżę i chodzę. Od kilku godzin nie jest to może mega ciągły ból ale jednak się powtarza. Zastanawiam się czy nie zadzwonić na nocna opiekę medyczna i zapytać o usg czy czekać aż do czwartku na wizytę :(
Nie mam żadnych plamien. Dziś 6+2 i objawy ciąży są nadal.
mi lelarka na usg powiedziała że lewa strona może mi dokuczać bardziej bo jajnik jest po jajeczkowaniu i moze kłuć, ciągnąc boleć.
 
Witajcie! Nareszcie udało mi się przeczytać wszystko od pierwszej strony ☺️ U mnie dwie kreski pokazały się półtorej tygodnia temu, ciąża potwierdzona u lekarza 6t6d termin na 14/16.12 :)

Czy któraś z Was spotkała się z sytuacją, że zarodek zagnieździł się bardzo nisko? Tzn blisko szyjki?
Wcześniej pisałam post ale nigdzie go nie widzę, więc zapytam tutaj :)
 
Właśnie dziś zmieniło się stanowisko PTG na temat szczepień mianowicie od dziś zalecają aby kobiety w ciąży szczepić 😁 To tak apropo naszej wcześniejszej rozmowy. Ja wyjątkowo nie chodzę siku jakoś często a w pierwszej ciąży biegałam non stop i tez nie boli mnie podbrzusze a w pierwszej bolało. Chyba ta moja macica jest już trochę rozciągnięta. Mdłości mnie męczą żelki haribo pomagają i strasznie chce mi się pic gazowane - gdzie od 7 lat wogole nie pijam za to odrzuca mnie od wody mineralnej która uwielbiałam i od mięsa.
 
reklama
Witajcie! Nareszcie udało mi się przeczytać wszystko od pierwszej strony ☺️ U mnie dwie kreski pokazały się półtorej tygodnia temu, ciąża potwierdzona u lekarza 6t6d termin na 14/16.12 :)

Czy któraś z Was spotkała się z sytuacją, że zarodek zagnieździł się bardzo nisko? Tzn blisko szyjki?
Wcześniej pisałam post ale nigdzie go nie widzę, więc zapytam tutaj :)

Hej ja myślałam ze to bez różnicy ważne żeby się zagnieździł 😊😊
 
Do góry