reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
chociaz ja jej powiedziałam że prawy tez mnie kłuję czasem mimo ze wygaszony. Powiedziała że im więcej objawów tym ona się bardziej cieszy i tak ma być
Dzwoniłam do lekarza na izbie przyjęć i powiedział żeby dodatkowo luteinę wziąć i odpoczywać. Jak zacznę plamić lub krwawić to na noc do szpitala, bo wcześniej nie ma co bo nawet jak poronienie to nic nie poradzą na to tylko zaspokoją ciekawość czy ciąża żywa czy już nie...
Masakra, ale na jutro przełożyłam chociaż wizytę u lekarza, więc będę miała dwa dni szybciej. Jestem ciekawa o co chodzi... :c
 
Dziewczyny nie mogę jeść mięsa chociaż mi smakuje ani żadnych wzdymajacych rzeczy. Muszę zmienić dietę bo się wykonczę 😒🤦 Podajcie co Wy jecie ? Na pewno kasze , ryby, warzywa, owoce. Co jeszcze ?
 
Dziewczyny nie mogę jeść mięsa chociaż mi smakuje ani żadnych wzdymajacych rzeczy. Muszę zmienić dietę bo się wykonczę 😒🤦 Podajcie co Wy jecie ? Na pewno kasze , ryby, warzywa, owoce. Co jeszcze ?
Ja tez nie jem miesa praktycznie wogule na śniadania jadam płatki owsiane albo.jakies pelnoziarniste z mlekiem sojowym bo innego nie mogę . Obiad to przeważnie jakaś kaszą ryż makaron z warzywami . I kolacje też zadko jem A tak w między czasie to owoce wafle ryżowe 😁
 
Ja tez nie jem miesa praktycznie wogule na śniadania jadam płatki owsiane albo.jakies pelnoziarniste z mlekiem sojowym bo innego nie mogę . Obiad to przeważnie jakaś kaszą ryż makaron z warzywami . I kolacje też zadko jem A tak w między czasie to owoce wafle ryżowe 😁
O płatki owsiane zapomniałam o ich istnieniu 😀
 
reklama
Można jeść ogorki konserwowe w ciąży? Albo jakieś surówki ze słoika? One też chyba na bazie octu. Chyba lepiej unikać?
 
Do góry