reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Jejku dziewczyny dzisiaj takie mdłości że szok 🥺 mam wrażenie że chce wymiotować , pędzę do łazienki a tu nic samo szarpanie . Cieszyłam się że nie mam tak źle a tu jednak ..no i czekam do tej 17:30 na wizytę . Mam nadzieję że się nie zawiodę 🙂
 
reklama
Jejku dziewczyny dzisiaj takie mdłości że szok 🥺 mam wrażenie że chce wymiotować , pędzę do łazienki a tu nic samo szarpanie . Cieszyłam się że nie mam tak źle a tu jednak ..no i czekam do tej 17:30 na wizytę . Mam nadzieję że się nie zawiodę 🙂
Szarpanie 😂 dobre dobre 😂 będzie dobrze tak ma być ❤️
 
Jejku dziewczyny dzisiaj takie mdłości że szok 🥺 mam wrażenie że chce wymiotować , pędzę do łazienki a tu nic samo szarpanie . Cieszyłam się że nie mam tak źle a tu jednak ..no i czekam do tej 17:30 na wizytę . Mam nadzieję że się nie zawiodę 🙂
Ja mam takie mdłości od tygodnia, tylko ja wymiotuje ze 3 razy dziennie... W pracy ciężko się skupić... Dziś odpukać ciut lepiej... Chleb z masłem mi tylko wchodzi 🤣
 
Dziewczyny moja ulubiona kawa przestała mi smakować 😒 ostatnio piłam jedna mała z mleczkiem . Dziś wypiłam jak zawsze myślałam że będę smakować .. a tu klapaaa po całości niedobra i serce mi po niej wali. Nie będę już pic 😭
 
Cześć dziewczyny. 🙂 według apki jestem w 4+4. Na wizytę zapisałam się na 29. Czy to nie za wcześnie?;) bedzie juz cos widac ? Czy może przełożyć na pozniejszy termin? Co sądzicie?;)
 
A ja jutro mam nielegalne paznokcie 🤣🤣🤣🤣. Wiecie co dość mam już tego cowida tak mi się marzy pójść gdzieś na kawę do restauracji 😁
Tak ! Ja się nie mogę doczekać żeby tak zwyczajnie sobie usiąść w restauracji, zjeść coś dobrego, wypić kawę... tęsknie za tym bardzo 💔 albo usiąść w kinie, obejrzeć film.
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja dziś jadę na zakupy i chyba będę się różnic nieco od tych "standardowych". A Wy, zmieniacie jakoś nawyki żywieniowe w ciąży? Ja nie będę brać witamin, ale planuję pić zakwas z buraków, robić codziennie soki ze świeżych owoców i zrobić mussli z różnych płatków, ekspandowanej kaszy jaglanej, suszonego kiwi i białej czekolady, kiedyś robiłam i wyszło pyszne 😍 piekę też swój chleb i bułki i staram się robić swoje szynki/pasztety i inne "smarowidla" do chleba :p no i mam w planie znowu wrócić do szczotkowania ciała na sucho, patent od dziewczyny z forum z mojej poprzedniej ciąży, która ma sieć klinik medycyny estetycznej i sama jest mamą 4 dzieci,a wygląda tak, jak ja nie wygladalam nigdy 😂
wowo podziwiam !!! apropo szczotkowania ciala... amm szczotke i to na tyle hihi chyba bede musiala wrocic do tego
 
Do góry