reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mnie mniej bolą piersi ale beta nadal rośnie. No i troche mdłości doszły, ale zdecydowanie mniej boli mnie brzuch. Wcześniej tak ciągnął a teraz spokój
Mam podobnie jeśli chodzi o brzuch. Wcześniej mocno "ciągnął" a teraz od czasu do czasu coś poczuje. Od dwóch dni mam mdłości rano, jak coś zjem to jest lepiej :)
 
Dziewczyny wczoraj wieczorem pobolewał mnie brzuch - nie jakoś mocno, był to ból, który nie wymagał brania jakiejkolwiek tabletki. Dzisiaj zobaczyłam poplamione majtki na kolor czerwono-brązowy ;(. Według ostatniej miesiączki to 6+4 - dzisiaj mam wizytę u ginekologa, ostatnio nie było jeszcze zarodka. Martwię się strasznie.
 
Dziewczyny wczoraj wieczorem pobolewał mnie brzuch - nie jakoś mocno, był to ból, który nie wymagał brania jakiejkolwiek tabletki. Dzisiaj zobaczyłam poplamione majtki na kolor czerwono-brązowy ;(. Według ostatniej miesiączki to 6+4 - dzisiaj mam wizytę u ginekologa, ostatnio nie było jeszcze zarodka. Martwię się strasznie.
Spokojnie pewnie dostaniesz duphaston i będzie wszystko dobrze. To bardzo często sie zdarza !
 
Dzięki dziewczyny, może to podświadomy stres powoduje... jutro wizyta u innego lekarza ginekologa i endokrynologa mam nadzieje, ze usłyszę lepsze wieści
To podświadomy stres. Myśl że wszystko jest dobrze i tak jak powinno. Wzięłaś dziś ten lek na TSH ? Ja go biorę od tygodnia i już bym chciała sprawdzić czy TSH spadło 🤦
 
reklama
Do góry