reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jak chce do niego zadzwonić to odrzuca .... teraz mnie zablokował na fb 🥺 przepraszam ze to tutaj wylałam ale nawet nie mam się komu zwierzyć ... rodzina go kocha ... zawsze za nim bardziej stała niż za mną
Nie przejmuj się rodzina, ani nikim. Wiem, ze jestes zalamana, ale porob screeny rozmow, pozapisuj smsy. Wszystko Ci się przyda w sądzie. Proponuję podac go o alimemty na dzieci i na Ciebie i rozwod z jego wylacznej winy. Tylko tak choc trochę sobie to odbijesz.
 
reklama
Hej dziewczyny ;)
U mnie dziś według aplikacji 6+1, dzisiaj kompletnie na nic nie mam siły.. wstałam o 8 rano a o 9 kolejna drzemka bo nie dałam rady. Oprócz okropnego bólu piersi i senności zero objawow.
Jestem ciekawa bo wiele osób tak pisze, że bez mdłości, mało objawów to chłopak... czy u kogoś to się sprawdziło czy nie ma na to reguły? ;)
Syn i córka. Zero objawów w obu.
 
Do góry