reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej kobietki 😊 jestem na początku poczatkow, aplikacja pokazuje że dzień wyklucia to 28.12 👶🐣 jak narazie czuje się "nie sobą" dokucza mi strasznie brzuch tzn czuje go i jak tam wszystyko pracuje najlepiej mi w pozycji leżącej 😵i opanowalam nową zdolność zasypiania w pracy przed komputerem 🙈
 
reklama
Hej kobietki [emoji4] jestem na początku poczatkow, aplikacja pokazuje że dzień wyklucia to 28.12 [emoji64][emoji214] jak narazie czuje się "nie sobą" dokucza mi strasznie brzuch tzn czuje go i jak tam wszystyko pracuje najlepiej mi w pozycji leżącej [emoji43]i opanowalam nową zdolność zasypiania w pracy przed komputerem [emoji85]
Witam, mi też aplikacja pokazuje na 28.12, spokojnej i nudnej ciąży [emoji4]
 
Jestem po wczorajszej wizycie,byłam z mężem, widzieliśmy migające serduszko ♥️ od razu zauważyłam tą kropeczkę 😍 wspaniały widok i wielka ulga jednocześnie. Z usg wychodzi tak samo jak z apki 6+4, termin na 10 grudnia 😊 kolejna wizyta za dwa tygodnie ✊ a ja już na zwolnieniu 😊 Gratuluję wszystkim po wizytach i trzymam kciuki za kolejne! 😘😘 😘
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała brązowe plamienia (takie brązowe niteczki)? W środę byłam u lekarza i był pęcherzyk i ciałko żółte. Następna za półtora tygodnia wizyta, jutro jadę dowiedzieć się czy wszystko ok. Wg lekarza to 5-6 tydzień
Ja miałam takie plamienie, jednodniowe w poniedziałek tydzień temu, pojechałam do lekarza, serduszko bije... Lekarz mówił że to może od współżycia... Za tydzień mam kolejna wizytę, dostałam luteine dopochwowo...
 
reklama
Ja już prawie nie czuje objawów :( bolą tylko sutki kiedy je ucisne :( jestem coraz bardziej załamana :( dlaczego nie dała mi tego leku jak wysłałam smsem wyniki 😭 którejś osłabły objawy a mimo wszystko było ok? Dziś mi się śniły same operacje i chore dzieci 🙄
 
Do góry