reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziewczyny :) ja dziś jadę na zakupy i chyba będę się różnic nieco od tych "standardowych". A Wy, zmieniacie jakoś nawyki żywieniowe w ciąży? Ja nie będę brać witamin, ale planuję pić zakwas z buraków, robić codziennie soki ze świeżych owoców i zrobić mussli z różnych płatków, ekspandowanej kaszy jaglanej, suszonego kiwi i białej czekolady, kiedyś robiłam i wyszło pyszne 😍 piekę też swój chleb i bułki i staram się robić swoje szynki/pasztety i inne "smarowidla" do chleba :p no i mam w planie znowu wrócić do szczotkowania ciała na sucho, patent od dziewczyny z forum z mojej poprzedniej ciąży, która ma sieć klinik medycyny estetycznej i sama jest mamą 4 dzieci,a wygląda tak, jak ja nie wygladalam nigdy 😂
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja dziś jadę na zakupy i chyba będę się różnic nieco od tych "standardowych". A Wy, zmieniacie jakoś nawyki żywieniowe w ciąży? Ja nie będę brać witamin, ale planuję pić zakwas z buraków, robić codziennie soki ze świeżych owoców i zrobić mussli z różnych płatków, ekspandowanej kaszy jaglanej, suszonego kiwi i białej czekolady, kiedyś robiłam i wyszło pyszne 😍 piekę też swój chleb i bułki i staram się robić swoje szynki/pasztety i inne "smarowidla" do chleba :p no i mam w planie znowu wrócić do szczotkowania ciała na sucho, patent od dziewczyny z forum z mojej poprzedniej ciąży, która ma sieć klinik medycyny estetycznej i sama jest mamą 4 dzieci,a wygląda tak, jak ja nie wygladalam nigdy 😂
co polecasz do czytania, żeby zgłębić lepiej temat szczotkowania?
 
Ja już prawie nie czuje objawów :( bolą tylko sutki kiedy je ucisne :( jestem coraz bardziej załamana :( dlaczego nie dała mi tego leku jak wysłałam smsem wyniki 😭 którejś osłabły objawy a mimo wszystko było ok? Dziś mi się śniły same operacje i chore dzieci 🙄
Mnie mniej bolą piersi ale beta nadal rośnie. No i troche mdłości doszły, ale zdecydowanie mniej boli mnie brzuch. Wcześniej tak ciągnął a teraz spokój
 
co polecasz do czytania, żeby zgłębić lepiej temat szczotkowania?
W sumie nie mam nic konkretnego do polecenia. Ja zamówiłam szczotkę z lullalove, a ta dziewczyna nam nagrała filmik instruktażowy jak jej używać i tyle :p raczej nie mogę go puścić w świat, ale wiem, że są różne filmy na YouTube :)
 
reklama
Do góry