reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

A ja mam inne pytanie Sory tak za szczerość i bez owijania w bawełnę ale jak teraz to wszystko wyglada ?
Tzn kiedyś było tak ze jeśli na badaniu prenatalnym coś wyszło nie tak ... dużo wad to lekarze przerywali ciąże a co teraz jest ? Ktoś się orientuje ?
Ja rodzę w uk u mnie na pierwszej wizycie u lekarza w gp będą pytana czy ciąża planowana i czy chce urodzić
 
reklama
Ja nawet nie chce myśleć co by się stało, chyba się nie zdecyduje na nifty..nie wiem czy chciałabym podejmować tą decyzję. Po drugie ten stres do urodzenia jak już wiesz. Na pewno nie stać nas ( jak kolwiek brzydko to nie brzmi) na chore dziecko ;/ codziennie się modlę żeby było wszystko dobrze ale życie zweryfikuje jak będzie. Właśnie tak jak pisałam marzyłam o ciąży i chce się cieszyć nią ale non stop się martwię.
 
Ja nawet nie chce myśleć co by się stało, chyba się nie zdecyduje na nifty..nie wiem czy chciałabym podejmować tą decyzję. Po drugie ten stres do urodzenia jak już wiesz. Na pewno nie stać nas ( jak kolwiek brzydko to nie brzmi) na chore dziecko ;/ codziennie się modlę żeby było wszystko dobrze ale życie zweryfikuje jak będzie. Właśnie tak jak pisałam marzyłam o ciąży i chce się cieszyć nią ale non stop się martwię.
ja nie dopuszczam wogole takich myśli do siebie jak poronienie czy taki wybór nie mam ochoty stresować się przez koleinę miesiące tylko cieszyć się swoim pierwszą ciąża 🌸jeśli coś się wydarzy wtedy będzie czas na myślenie i przeżywanie teraz chce mieć spokojny czas
 
reklama
A ja mam inne pytanie Sory tak za szczerość i bez owijania w bawełnę ale jak teraz to wszystko wyglada ?
Tzn kiedyś było tak ze jeśli na badaniu prenatalnym coś wyszło nie tak ... dużo wad to lekarze przerywali ciąże a co teraz jest ? Ktoś się orientuje ?
Mi lekarz na wizycie zaproponował badania prenatalne i jednocześnie stwierdził , że w tej chwili nic z wynikiem tego badania nie da się zrobić. Robimy je tylko dla swojej wiedzy. Nikt nam nie pomoże jeżeli coś będzie nie tak. .. tfu tfu tfu
 
Do góry