reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

@Magda_krk wiec trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze i nie był potrzebny szpital ✊🏻🙂
Dziewczyny z Mdłościami takie coś w Rossmann dziś znalazłam w postaci gum do żucia może choć trochę wam ulży 🙂
 

Załączniki

  • 12625FA4-CC1E-444E-AE03-366E739FA790.jpeg
    12625FA4-CC1E-444E-AE03-366E739FA790.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 74
reklama
@Magda_krk wiec trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze i nie był potrzebny szpital ✊🏻🙂
Dziewczyny z Mdłościami takie coś w Rossmann dziś znalazłam w postaci gum do żucia może choć trochę wam ulży 🙂
Jutro wykupie zapasy w takim razie :D
Dzisiejszy dzień to jakiś dramat - słabo mi, mdli mnie i nie mogę nic przełknąć :c
 
To znaczy, że zaczyna krwawić.

Brakiem zarodka się nie przejmuje, bo wiem, że to normalne, bardziej martwi mnie ten bolący jajnik. Mam nadzieję, że torbiele się wchłoną, że nie okaże się pozamaciczna przy okazji wewnątrzmacicznej. Za tydzień w poniedziałek kolejna kontrola i ponownie zmierzy cysty i na tej podstawie zadycyduje co dalej. Liczę na to, że wszystko będzie dobrze [emoji846]

7.04 byłam na wizycie dokładnie tak jak ty 4+6, pęcherzyk o połowę mniejszy i również torbiel, lekarz uspokoił mnie że ponad połowa jego pacjentek ma tego typu torbiele, które najczęściej się wchłaniają. Mam nadzieję, że zarówno u mnie jak i u ciebie tak właśnie będzie[emoji110]
 
To znaczy, że zaczyna krwawić.

Brakiem zarodka się nie przejmuje, bo wiem, że to normalne, bardziej martwi mnie ten bolący jajnik. Mam nadzieję, że torbiele się wchłoną, że nie okaże się pozamaciczna przy okazji wewnątrzmacicznej. Za tydzień w poniedziałek kolejna kontrola i ponownie zmierzy cysty i na tej podstawie zadycyduje co dalej. Liczę na to, że wszystko będzie dobrze 🙂
i tak bedzie ;)
 
7.04 byłam na wizycie dokładnie tak jak ty 4+6, pęcherzyk o połowę mniejszy i również torbiel, lekarz uspokoił mnie że ponad połowa jego pacjentek ma tego typu torbiele, które najczęściej się wchłaniają. Mam nadzieję, że zarówno u mnie jak i u ciebie tak właśnie będzie[emoji110]

Ja byłam na wizycie 5+4 i też był pęcherzyk i jakby ciałko żółte i też torbierl, a do tej pory nie miałam żadnych problemów z torbielami. Powiedział, że ciąża młodsza i mam jutro wizytę, bo mija tydzień od poprzedniej. Nie powiem, ale trochę się stresuje.
 
reklama
Ja byłam na wizycie 5+4 i też był pęcherzyk i jakby ciałko żółte i też torbierl, a do tej pory nie miałam żadnych problemów z torbielami. Powiedział, że ciąża młodsza i mam jutro wizytę, bo mija tydzień od poprzedniej. Nie powiem, ale trochę się stresuje.

Ja mam dopiero 30.4 i wtedy to już będzie 8 tydzień
 
Do góry