reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

No jestem w szoku tak samo
Budowę mamy pod dach ....
cieszył się z serduszka ... wszystko było dobrze do wczoraj 😢 od wczoraj to jak obca osoba ... nie odczułam nic
bidulo, bądź dzielna dla dzieci! Jestesmy z Toba, jestem psychologiem i jedyne, co mogę poradzić - to nie Twoja wina i wyplacz, wykrzycz to i szukaj wsparcia w rodzinie i bliskich, nie zostań z tym sama.
 
reklama
Spróbuj ochłonąć, chociaż to strasznie trudne :( jednak stres dla dziecka jest zabójczy :( z każdym dniem jakoś to sobie poukładasz... masz dla kogo się trzymać... wiem, jakie to cholernie trudne, kiedy wszyscy mówią „nie stresuj się, nie denerwuj, bo dziecko...” a kobieta ma chęć drzeć się i ryczeć, nie zważając na nic. Ja jednak ze stresu swoje straciłam :( mimo, ze to okropnie banalnie i nierealnie brzmi to spróbuj się nie denerwować... odłóż złość i cierpienie na bezpieczniejszy czas, prędzej czy później i tak to będziesz musiała przepracować i przejść. Jego postawa dla mnie jest niedorzeczna, ale nie warto poświecić zdrowia swojego i dziecka przez dupka. Jeśli nie możesz się uspokoić To nawet zgłoś to ginekologowi. Ja przez cała ciążę będę przyjmować antydepresanty setaloft i uspokajającą hydroxyzynę. Zarówno ginekolog, psychiatra jak i psychoterapeuta uważają, ze bezpieczniejsze dla ciąży sa te leki w ciąży niż stres. Może powinnaś dostać hydroxyzyne. Przytulam mocno :*

Ost ciąże straciłam właśnie przez stres myśle ze tez bo wtedy miałam dodatkowo problemy zdrowotne tez wszystko na raz ... dziś tez cały dzień boli mnie bardziej brzuch i krzyże z tylu tez ... staram się uspokoić ale nie wiem jak 🙈
 
Ost ciąże straciłam właśnie przez stres myśle ze tez bo wtedy miałam dodatkowo problemy zdrowotne tez wszystko na raz ... dziś tez cały dzień boli mnie bardziej brzuch i krzyże z tylu tez ... staram się uspokoić ale nie wiem jak 🙈
Ja bym naprawdę rozważyła zgłoszenie się do lekarza po hydroxyzyne, nawet na pogotowie lub izbę przyjęć na ginekologii...
 
No jestem w szoku tak samo
Budowę mamy pod dach ....
cieszył się z serduszka ... wszystko było dobrze do wczoraj [emoji22] od wczoraj to jak obca osoba ... nie odczułam nic

Przytulam cie bardzo, bardzo mocno Ewelinka[emoji3531][emoji3531][emoji3531] Ja bym teraz do niego nie dzwoniła przez jakiś czas, macie trójkę dzieci na stanie i jedno w brzuchu, musi się z czasem zainteresować. A ciebie może zbyt wiele kosztować taki kontakt z dupkiem na siłę. Masz dla kogo żyć. Ciężko mi to zrozumieć, co może człowiekowi odwalić żeby takie coś zrobić, z dnia na dzień, nie pojmuje poprostu. Trzymaj się maleńka. Pisz na grupie śmiało, myślę że każda z Nas tutaj mocno cię wspiera i myślami jest Tobą. [emoji3531]
 
Ja bym naprawdę rozważyła zgłoszenie się do lekarza po hydroxyzyne, nawet na pogotowie lub izbę przyjęć na ginekologii...
Podpisuję się pod tym, hydroxyzyna jest bezpieczna w ciazy i łagodnie uspokaja, tutaj słowa otuchy mogą nie wystarczyć, znalazłaś się w cholernie trudnej sytuacji, samej może być ci bardzo trudno się uspokoić i wyciszyć, a jest ci to teraz potrzebne.
 
reklama
Podpisuję się pod tym, hydroxyzyna jest bezpieczna w ciazy i łagodnie uspokaja, tutaj słowa otuchy mogą nie wystarczyć, znalazłaś się w cholernie trudnej sytuacji, samej może być ci bardzo trudno się uspokoić i wyciszyć, a jest ci to teraz potrzebne.
dziękuje bardzo chyba się po to przejadę ale jutro ... teraz idę spać bo strasznie krzyże mnie bolą nie wiem która nospe już biorę
 
Do góry