reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Powiedział ze nie chce do mnie i dzieci wracać , 8 lat tam był a ja czekałam 😢 siedzę płacze bo cały czas go kocham ...
Boże i to teraz jak jestem w zagrożonej ciąży . Siedzę i płacze 😭 nie myślałam ze to się mi przytrafi

Jesteśmy z Tobą, co by się nie działo pamiętaj Żr masz dzieciaki i musisz być silna dla nich! ❤️
 
reklama
Wie i obaj chcieliśmy dziecka a teraz taka decyzja 🥺
Nie wiem o co chodzi w takim jestem szoku
Straszne... ale nie możesz się teraz stresować ze względu na dziecko. Ledwo tak mówić bo Tobie wali się teraz świat, ja jestem realistką i niestety chociaż złe to zabrzmi - lepiej tak, niż żeby przez lata zdradzał Cię i oszukiwał. My kobiety jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje
 
Powiedział ze nie chce do mnie i dzieci wracać , 8 lat tam był a ja czekałam 😢 siedzę płacze bo cały czas go kocham ...
Boże i to teraz jak jestem w zagrożonej ciąży . Siedzę i płacze 😭 nie myślałam ze to się mi przytrafi
Ja pierdole 🤮🤯🤯to nie facet jeśli zostawia kobietę w takim czasie i naraża Cię na zmartwienia tym bardziej ze masz zagrożona ciąża ...dasz radę !!!spokojnie przede wszystkim ,mocno Cię przytulam przykro mi ze coś takiego spotkało Cię
 
Wie i obaj chcieliśmy dziecka a teraz taka decyzja 🥺
Nie wiem o co chodzi w takim jestem szoku
Kochana ściskam Cię mocno... musisz swoje niestety wypłakać, to jest jedyny sposób na oczyszczenie emocji.. teraz ciężko jest Ci w to uwierzyć ale za jakis czas zdasz sobie sprawę ze dobrze się stało i tak jest po prostu lepiej.. 💕
 
Straszne... ale nie możesz się teraz stresować ze względu na dziecko. Ledwo tak mówić bo Tobie wali się teraz świat, ja jestem realistką i niestety chociaż złe to zabrzmi - lepiej tak, niż żeby przez lata zdradzał Cię i oszukiwał. My kobiety jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje

Dzięki tez sobie tak mówię ale byłam pewna ze to jest ta miłość do końca życia 😢😢
Muszę dać sobie radę , postawił mnie pod ściana ...
Boże jaka ja byłam naiwna 🥺
 
reklama
Serce mi właśnie pękło ....
No k... Chciał dziecka, wie że jesteś w ciąży i takie coś? Tego nie da się zrozumieć... Wy już zaczęliście ta budowę czy dopiero była w planach? Co powiedział jak się dowiedział że jesteś w ciąży? Odczułaś już wtedy że coś nie gra? Niedawno chciał dziecka a teraz do PL nie wraca?! We łbie mu się poprzewracało czy co!!
 
Do góry