reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Nie radzimy sobie. Każda świruje. Nie da się normalnie żyć po tym. Każde pójście do toalety to stres czy będzie krew czy nie...każda z nas siedzi jak na szpilkach i czeka. Zobaczymy co czas przyniesie.
Dokładnie, ja cały czas zerkam na bieliznę jak tylko poczuje się bardziej ''mokra"
 
reklama
Powiem Wam ze ja po długiej drodzę starań bo aż 3 lata. Gdy pierwszy raz zobaczyłam te II kreski, a potem lekarz potwierdził ze widać już ja w macicy. To mam lęk, że pójdę w 8t 2 d. Na USG i nie zobaczę tego upragnionego serduszka. Wtedy nie wiem czy to udźwigne. ..
Nie myśl tak kochana 🥰 wiem co czujesz dokładnie wiem i jestem z Tobą całym serduchem. Ale nie możemy zeswirowac!!! Nie dajmy się złym emocjom!!
 
Cześć dziewczyny. Ja już po szpitalu. Właśnie mnie wypuścili. Podawali mi nospe i zastrzyki, sprawdzali betę i robili 3 razy usg. Mam jajeczko z ciałkiem żółtym, brak zarodka. Według OM mam 5+6, ale stosowałam testy owulacyjne i wiem, że owulację miałam dwa dni później. Mam zgłosić się na kontrolę za tydzień, akurat mam ginekologa w piątek to może coś zobaczy. Boje się 🤦
trzymam mocno kciuki!!! musi byc dobrze !
 
jej... ja dalej mam pobolewania podbrzusza i mega sennosc. Dzisiaj 4 tydz 4 dzien a wizyta dopiero za dwa tyg OMG jak ja wytrzymam tyle czasu:-( :(
 
Ja niepotrzebnie robiłam progesteron wczoraj, bo mam niski i mnie to zestresowało strasznie, ale przyrost bety ładny, wiec mam nadzieje, ze będzie dobrze... Ale dzisiaj już wizyta, wiec jestem spokojniejsza :)
daj znać jak po wizycie. U mnie bez usg - mam przyjść w czwartek, ale już wszystkie badania są pobrane ☺️
Na progesteron luteina 2x2 tabl pod język i neoparin w brzucho :)
 
reklama
Dziewczyny, tez was tak mdli? Ogólnie powiem Wam, ze strasznie się boje, wiem ze 5+5 to wcześnie bardzo na serduszko, ale po poronieniu jest we mnie tyle strachu już:(

Czy któraś z was poroniła, jak sobie radzicie z lekiem?
Ja poroniłam w czerwcu, dziś jestem aż nadto spokojna. Czuje, ze wszystko będzie dobrze :) dziś zaczęło mnie mdlic do tego stopnia, ze bałam się odejść daleko od toalety 🤢 cały czas boli podbrzusze i trochę piersi raz mocniej raz słabiej. Zupełnie inaczej piersi niż w poprzednich ciążach. Trzeba myśleć pozytywnie, stres naprawdę bywa zabójczy. Poprzednia właśnie przez stres straciłam. Teraz spokój przede wszystkim i pozytywne nastawienie mimo naprawdę trudnych doświadczeń ubiegłego roku, z których się jeszcze nie podniosłam. Ale wierze, ze limit pecha i nieszczęść wyczerpałam a moje kochane Anioły czuwają, żeby tym razem było dobrze :)
 
Do góry