reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jezu, dziewczyny .... Ja już ryczę oczywiście. Jestem na oddziale już pod ktg. O 22 balonik bo rozwarcie na palec... O 7.30 oksytocyna i czekamy. Moja gin mówiła że nie będą mnie męczyc , jak nie pójdzie samo to CC bo mały już ma.4200 ;( znaczy tak zrozumiałam ale mało kojarzę co do mnie mówili. Jestem przerażona totalnie
 
Jezu, dziewczyny .... Ja już ryczę oczywiście. Jestem na oddziale już pod ktg. O 22 balonik bo rozwarcie na palec... O 7.30 oksytocyna i czekamy. Moja gin mówiła że nie będą mnie męczyc , jak nie pójdzie samo to CC bo mały już ma.4200 ;( znaczy tak zrozumiałam ale mało kojarzę co do mnie mówili. Jestem przerażona totalnie
Spokojnie 😘 Płacz był oczywisty, nerwy i emocje robią swoje.
Ciesz się z rozwarcia ☺️ Jak na palec to chyba z 2 cm jest. Zapewne jutro za dnia wszystko się wyjaśni, jak nic nie ruszy to CC szybciutko i nie będziesz się męczyła dniami 😉 Ja bym się cieszyła
 
Na te 4200 weź poprawkę, wiemy jak bardzo się te wyliczenia mijają ze stanem faktycznym po urodzeniu 😘 Ważne, ze tak jak mówiła Twoja gin - nie będziesz leżała dniami by czekać na rozwój sytuacji tylko niecała doba i już będzie po wszystkim
 
Jezu, dziewczyny .... Ja już ryczę oczywiście. Jestem na oddziale już pod ktg. O 22 balonik bo rozwarcie na palec... O 7.30 oksytocyna i czekamy. Moja gin mówiła że nie będą mnie męczyc , jak nie pójdzie samo to CC bo mały już ma.4200 ;( znaczy tak zrozumiałam ale mało kojarzę co do mnie mówili. Jestem przerażona totalnie
Będzie dobrze! Zobaczysz raz dwa i będziesz z dzidziusiem na sali leżeć ❤️ to dobrze ze juz jest jakieś rozwarcie i działaja odrazu. Jesteśmy z Tobą!
 
Dziękuję 😘 też mnie to pocieszyło że nie będzie mnie męczyć. Właśnie mówiła że jak nie będzie postępu porodu to inaczej zadziałamy także moze miała na myśli coś innego niż CC? Ale niby co ? Mówiłam że ja w stresie nie będę rozumiała co oni do mnie mówią 😂
 
Dziękuję 😘 też mnie to pocieszyło że nie będzie mnie męczyć. Właśnie mówiła że jak nie będzie postępu porodu to inaczej zadziałamy także moze miała na myśli coś innego niż CC? Ale niby co ? Mówiłam że ja w stresie nie będę rozumiała co oni do mnie mówią 😂
Ooo to masz super panią doktor :) będzie wszystko dobrze! Raz dwa i będziesz już miała dziecko przy sobie ❤️
 
Ooo to masz super panią doktor :) będzie wszystko dobrze! Raz dwa i będziesz już miała dziecko przy sobie ❤️
Tak to prawda, kobieta super. Ale ona może ma jakiś plan a kto wie co wyjdzie w trakcie. Jednak jest to dla mnie duże pocieszenie że powiedziała że nie będzie mnie męczyć .

Na ktg już nawet skurczów nie ma 😩😩
 
Dziękuję 😘 też mnie to pocieszyło że nie będzie mnie męczyć. Właśnie mówiła że jak nie będzie postępu porodu to inaczej zadziałamy także moze miała na myśli coś innego niż CC? Ale niby co ? Mówiłam że ja w stresie nie będę rozumiała co oni do mnie mówią 😂
Myśle, ze właśnie cesarkę miała na myśli…zwłaszcza, ze mały wg usg ma „podobno” ponad 4 kilo.
Nie wiem co jeszcze prócz balonika, oxy można zrobić czy przyspieszyć 🧐 Przebicie wod płodowych jedynie, ale to chyba nie ten etap jeszcze.
 
reklama
Do góry