reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jak się hartuje?
Z moich leci ciagle siara, jak zacznę je jeszcze macać czy coś to dopiero będzie wylew 😒
No to mogłoby być u Ciebie kłopotliwe jeśli już tak leci. Mówi żeby tak
* posmarować sutki brodawki maścią na piersi - poczekać z pół godziny żeby się wchłonęło
* wziąć jedna brodawke i nią kręcić naciągać tak na granicy bólu około 15min
*poczekać z 20 min i druga brodawke tam samo
*tak ze 3 razy (właśnie tu nie pamiętam ile)
Mówi że to pomaga też jeśli ktoś mną brodawki wklęsłe.
 
No to mogłoby być u Ciebie kłopotliwe jeśli już tak leci. Mówi żeby tak
* posmarować sutki brodawki maścią na piersi - poczekać z pół godziny żeby się wchłonęło
* wziąć jedna brodawke i nią kręcić naciągać tak na granicy bólu około 15min
*poczekać z 20 min i druga brodawke tam samo
*tak ze 3 razy (właśnie tu nie pamiętam ile)
Mówi że to pomaga też jeśli ktoś mną brodawki wklęsłe.
Możliwe że z tymi minutami coś pokręciłam. Chyba aż tak długo tego nie trzeba robi ale wiem że były przerwy między jedna a druga piersia
 
No to chyba dobrze, że jest aktywny
Stwierdzili że za bardzo ...
Krew w żywym kolorze czy bardziej brązowa czy różowa?
To tętno cały czas się utrzymywało czy pojedyncze skoki? Od razu na oddział? 😕
Krew brunatna ale wcale mniej jej nie jest , mój gin mówiła że może czop odchodzi.

Co do tętna to oczywiście mi nie wyjaśnił ale chyba cały czas było wysokie.
 
Stwierdzili że za bardzo ...

Krew brunatna ale wcale mniej jej nie jest , mój gin mówiła że może czop odchodzi.

Co do tętna to oczywiście mi nie wyjaśnił ale chyba cały czas było wysokie.
Ja mialam taka sytuacje, ze mala na jednym badaniu odwalila takie tango, ze wyszla tachykardia. Okazalo sie, ze to jednorazowy wybryk, w szpitalu polezalam dosc dlugo pod ktg i puscili mnie do domu bo bylo ok. A nie zjadlas za duzo przed badaniem? Szczegolnie slodkiego? Wtedy maluch jest bardziej ruchliwy, a prZeciez jak my jestesmy w ruchu to tetno tez skacze. Jedz oczywiscie i skontroluj ale nie martw sie na zapas 😊 pozniej tylko warto robic ktg chociazby co 2 dzien.
 
Ja też byłam dziś na ktg i USG w moim szpitalu. Jakieś tam skurcze się zapisały ale jeszcze nie to 😁 nagle mi wyszło wysokie ciśnienie tzn powyżej normy i mam mierzyć w domu. Teraz we wtorek mam wizytę u swojego dr i w czwartek w dniu terminu znów w szpitalu. Badał mnie dziś lekarz który był też przy moim pierwszym porodzie i dziś w nocy też ma dyżur więc może to jakiś znak i wroce dziś w nocy 😁 fajnie by było, ale poza bólem jak na okres to nic dalej się nie dzieje.
 
Stwierdzili że za bardzo ...

Krew brunatna ale wcale mniej jej nie jest , mój gin mówiła że może czop odchodzi.

Co do tętna to oczywiście mi nie wyjaśnił ale chyba cały czas było wysokie.
Nie martw się 😘 Bądź myśli, ze właśnie czop odchodzi i już blisko, coraz bliżej do porodu. Jak się piszą skurcze na ktg to myśle, ze naprawdę na święta będziecie w domku ☺️ Ciesz się, choć wiem, ze na pewno się boisz - ja mam jutro ktg na oddziale i już na sama myśl po Twoim wpisie zaczęłam się bać.
Trzymaj się i zdawaj ładnie relacje koleżanka 😘☺️
 
Ja mialam taka sytuacje, ze mala na jednym badaniu odwalila takie tango, ze wyszla tachykardia. Okazalo sie, ze to jednorazowy wybryk, w szpitalu polezalam dosc dlugo pod ktg i puscili mnie do domu bo bylo ok. A nie zjadlas za duzo przed badaniem? Szczegolnie slodkiego? Wtedy maluch jest bardziej ruchliwy, a prZeciez jak my jestesmy w ruchu to tetno tez skacze. Jedz oczywiscie i skontroluj ale nie martw sie na zapas 😊 pozniej tylko warto robic ktg chociazby co 2 dzien.
A ja myśle, ze powoli się akcja rozkręca i do domu nie wypiszą jej samej lecz z synkiem 😀 Ma skierowanie do szpitala na wywołanie w święta, czyli za tydzień, takze wątpliwy jest wypis
 
reklama
Do góry