reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
A ja po ktg. Teraz wyszły dwa skurcze ale tętno dziecka za wysokie bo 160 i chcą mnie na oddział do obserwacji. Ogarnę się w domu i jadę...
Dalej od środy leci mi krew po badaniu. Dziś żadne lekarz mnie nie zbadał tylko po samym ktg
 
A ja po ktg. Teraz wyszły dwa skurcze ale tętno dziecka za wysokie bo 160 i chcą mnie na oddział do obserwacji. Ogarnę się w domu i jadę...
Dalej od środy leci mi krew po badaniu. Dziś żadne lekarz mnie nie zbadał tylko po samym ktg
Biedna 😥 160 to jeszcze jest w normie, no ale już górna granica to niech poobserwuja. A jak dzidziuś? Rusza się?
 
Już miałam. Szyjka się powoli skraca, rozwarcie mówi że takie minimalne może na 1cm. Czyli wszystko się może zdarzyć 😅 może się rozkręcić a mogę tak i do stycznia chodzić 😊. A tak wszystko dobrze. Mówi że jak chce spróbować przyspieszyć to można hartować sutki. Wtedy wytwarza się naturalna oksytocyna.
Jak się hartuje?
Z moich leci ciagle siara, jak zacznę je jeszcze macać czy coś to dopiero będzie wylew 😒
 
A ja po ktg. Teraz wyszły dwa skurcze ale tętno dziecka za wysokie bo 160 i chcą mnie na oddział do obserwacji. Ogarnę się w domu i jadę...
Dalej od środy leci mi krew po badaniu. Dziś żadne lekarz mnie nie zbadał tylko po samym ktg
Krew w żywym kolorze czy bardziej brązowa czy różowa?
To tętno cały czas się utrzymywało czy pojedyncze skoki? Od razu na oddział? 😕
 
Właśnie ruszał się za bardzo , kazali mi zmienić pozycję i trochę się uspokoił. Ale powiem Wam że ja tych ruchów tak nie czułam intensywnie.
Koleżanka z sali jak leżałam miała tętno u córki 170-180 i godzinę później się okazało przy badaniu, ze miała już rozwarcie na 8cm 😊 Także może i u ciebie już się mały szykuje do wyjścia
 
reklama
Do góry