reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Wydaje mi się że wszystko już mam, ewentualne małe zakupy, czy jeżeli cos będzie trzeba na szybko to mąż dokupi. I raczej mówię tu o pierdolach😉 Łóżeczko czeka na korytarzu, zostanie "wciśnięte" do naszej sypialni jak będę w szpitalu. Teraz utrudniłoby tylko przemieszczanie w pokoju.
My już łóżeczko wcisnęliśmy, tez ledwo ledwo się mieści przez nasze duże łóżko 😁 Pokoik małego gotowy, ale ciekawe ile potrwa az będzie mógł sypiać tam…pare tygodni czy miesięcy? Jak to wyglada?
 
reklama
Dzisiaj przyjechał fotel do karmienia, także wszystko już mamy w końcu 😁 Ciekawe czy w ogóle będę na nim karmiła czy będzie to nowe siedzisko dla kota 😏
 
Dzisiaj przyjechał fotel do karmienia, także wszystko już mamy w końcu 😁 Ciekawe czy w ogóle będę na nim karmiła czy będzie to nowe siedzisko dla kota 😏
Hahah moje koty już ochrzciły kołyskę, nosidełko i wózek 🙈 na szczęście już się uspokoiły i nie wskakują do niczego, zobaczymy co będzie później.

Ja na razie mam tak że w sypialni mam kołyskę bo łóżeczko nie zmieściło się i tak myślałam że w nocy będzie spał w kołysce. A łóżeczko mamy w drugim pokoju. Ale to wszystko okaże się później
 
My już łóżeczko wcisnęliśmy, tez ledwo ledwo się mieści przez nasze duże łóżko 😁 Pokoik małego gotowy, ale ciekawe ile potrwa az będzie mógł sypiać tam…pare tygodni czy miesięcy? Jak to wyglada?
Ja niestety na piętrze nie mam pokoju dla małej. Na dole u rodziców są wolne pokoje, które kiedyś zaadaptuje na pokoik dziecięcy, no ale kiedy ona będzie mogła sama spać?! To minie trochę czasu...
 
Ja właśnie wróciłam ze szpitala, byłam umówić cc. Idę 29.12. Liczyłam na to że uda sie przed świętami, ale niestety co innego mój lekarz a co innego lekarze w szpitalu. No chyba żeby się coś szybciej zaczęło. Będę tutaj jedna z ostatnich grudniowek 🙂
Tyle fajnie że masz jakiś termin konkretny i jakoś tak człowiek się może przygotować psychicznie (oczywiście jeśli samo się nie zacznie wcześniej). Szkoda ze porodu SN nie da się zaplanować na kokretny termin idziesz i pchasz 😂
Dzisiaj przyjechał fotel do karmienia, także wszystko już mamy w końcu 😁 Ciekawe czy w ogóle będę na nim karmiła czy będzie to nowe siedzisko dla kota 😏
Ja mam nie duże mieszkanko narazie wynajmowane (w planach budowa domu) i ograniczyłam ilość rzeczy do minimum. Narazie mamy tylko kołyske jak mały podrośnie to kupimy łóżeczko, a kołyske wywiozę do rodziców. O fotelu to mogę sobie tylko pomarzyć chyba bym go musiała na balkon dać 😅😂Dziś piorę jeszcze jakiś ubranka co mi siostra przyniosła po swoim synku i które gdzieś tam dokupiłam. Jeszcze chce kupić Worki do sterylizacji laktatora/butelek żeby do szpitala zabrać.
 
Hahah moje koty już ochrzciły kołyskę, nosidełko i wózek 🙈 na szczęście już się uspokoiły i nie wskakują do niczego, zobaczymy co będzie później.

Ja na razie mam tak że w sypialni mam kołyskę bo łóżeczko nie zmieściło się i tak myślałam że w nocy będzie spał w kołysce. A łóżeczko mamy w drugim pokoju. Ale to wszystko okaże się później
Właśnie to potem wszystko w praniu wyjdzie. A mi dziś przyszła taka fajna mata do robienia zdjęć z aliexpres 😎. Są tam cyferki z miesiącem jaki małych akurat ma. Takie focie na pamiątkę. Polecam bo cena jak na taki gadżet spoko a u nas na allegro czy gdzie kolwiek indziej strasznie dużo sobie za to życzą
 
Właśnie to potem wszystko w praniu wyjdzie. A mi dziś przyszła taka fajna mata do robienia zdjęć z aliexpres 😎. Są tam cyferki z miesiącem jaki małych akurat ma. Takie focie na pamiątkę. Polecam bo cena jak na taki gadżet spoko a u nas na allegro czy gdzie kolwiek indziej strasznie dużo sobie za to życzą
Ja kupiłam taka matę, kocyk z sinsay i też niedrogo, bo chyba koło 33 zł wyszła ☺
 
Ja kupiłam taka matę, kocyk z sinsay i też niedrogo, bo chyba koło 33 zł wyszła ☺
Tak na Sinsay też widziałam rzeczywiście tam było spoko. A kupiłaś przez neta czy stacjonarnie? Bo zrobiłam zamówienie jakiś czas temu i cisza nie wysyłają 😒🥺 słyszałam że jakieś problemy z wysyłkami mają
 
reklama
@Sylwia92 bierzesz do szpitala butelkę? Hmm ja właśnie nie wiem czy brac (nie wiadomo jak będzie z pokarmem), ale myślałam, ze w razie W to szpital da na ten czas 🤔Mi już się obie walizki nie domykają - moja i syna 😂
 
Do góry