reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

@Sylwia92 bierzesz do szpitala butelkę? Hmm ja właśnie nie wiem czy brac (nie wiadomo jak będzie z pokarmem), ale myślałam, ze w razie W to szpital da na ten czas 🤔Mi już się obie walizki nie domykają - moja i syna 😂
Ja spakowałam laktator, butelkę i smoczek. Wolę mieć swoje.
Ja nawet jestem z siebie dumna jak się spakowałam 😅 jeszcze mam miejsce
 
reklama
Ja dopakowalam jeszcze troche mleka modyfikowanego, z polecenia przyjaciolki. Miala w planach karmic piersia, niestety zaplanowac sie nic nie da a jak prosila o mleko dla malej to sie nasluchala jak nie wiadomo co.
 
Ja dopakowalam jeszcze troche mleka modyfikowanego, z polecenia przyjaciolki. Miala w planach karmic piersia, niestety zaplanowac sie nic nie da a jak prosila o mleko dla malej to sie nasluchala jak nie wiadomo co.
Ja juz tego nie zrobiłam bo wiem że tam gdzie rodze nie ma problemu żeby położne dały mleko. No nic się nie poradzi jak nie da się swoim nakarmić przecież dziecko głodne nie może być. Nie rozumiem tego podejścia niektórych położnych...
 
@Sylwia92 bierzesz do szpitala butelkę? Hmm ja właśnie nie wiem czy brac (nie wiadomo jak będzie z pokarmem), ale myślałam, ze w razie W to szpital da na ten czas 🤔Mi już się obie walizki nie domykają - moja i syna 😂
Ja też spakowałam butelkę i smoczek bo tak radziła koleżanka. Ale nasze torby również się nie zamykają 😂 nie wiem o co chodzi ;) wzięłam tylko to co była napisane
 
Ja też spakowałam butelkę i smoczek bo tak radziła koleżanka. Ale nasze torby również się nie zamykają 😂 nie wiem o co chodzi ;) wzięłam tylko to co była napisane
Ja cały czas myślałam że do jednej mi się uda zapakować. Ale rzeczywistość okazała się inna 😅 mam walizkę i torbę na walizce.
 
Narazie dalej nic nie wiem.. Na echo serca lekarka powiedziała ze może być po porodzie dobrze a może być kiepsko i żeby się raczej nastawiać na to kiepsko czyli operacja w ciągu 2tyg. Na oddział mnie dzisiaj nie przyjęli bo jednak nie było dla mnie miejsca i mam przyjechać jutro 🤦🏼‍♀️
Musisz być dobrej myśli! 👍 Choć domyślam się, ze musi być Wam ciężko, ta niepewność i strach przed tym co będzie 😕
Mąż Ciebie wspiera? Masz w nim oparcie?
 
Smoczek spakowałam, ale wtedy jeszcze wcisnę jakoś laktator i butelkę 🤔 Muszę instrukcje OBSLUGI przeczytać najpierw, bo siara będzie na oddziale z laktatorem.

Podobno w moim szpitalu położne „nie tolerują” smoczków, ale mam to w D, i tak go biorę.
 
Smoczek spakowałam, ale wtedy jeszcze wcisnę jakoś laktator i butelkę 🤔 Muszę instrukcje OBSLUGI przeczytać najpierw, bo siara będzie na oddziale z laktatorem.

Podobno w moim szpitalu położne „nie tolerują” smoczków, ale mam to w D, i tak go biorę.
Ja sobie porobiłam zdjęcia instrukcji obsługi laktatora żeby w razie czego wiedzieć co robić 😅 dziś mi mąż jeszcze dokupił przedłużacz bo ponoć u nas w szpitalu kontakty są w bardzo dziwnych miejscach. A co do smoczka to też to mam w głębokim poważaniu co kto o tym myśli. Jak będzie potrzebny to będę używać
 
reklama
Ja sobie porobiłam zdjęcia instrukcji obsługi laktatora żeby w razie czego wiedzieć co robić 😅 dziś mi mąż jeszcze dokupił przedłużacz bo ponoć u nas w szpitalu kontakty są w bardzo dziwnych miejscach. A co do smoczka to też to mam w głębokim poważaniu co kto o tym myśli. Jak będzie potrzebny to będę używać
Przedłużysz rozwalił system 😂😂 Ja lubię takie przygotowane na wszystko osoby 😁 Niby zabawne, ale pomysł nie głupi. W moim szpitalu kontaktu są nad łóżkiem tylko.
 
Do góry