reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hehe no ja przez całą ciążę miałam tylko raz panikę że coś się dzieje bo mały się nic nie ruszał ale to było jakoś we wrześniu. A tak to wszytko ok. Wczoraj tak przez chiwle że mały jakoś mało aktywny ale jak tylko o tym pomyślałam to odrazu takie kopniaki dostałam że hej 🤷‍♀️😂
Podziwiam spokój ducha j zazdroszczę 😁 Ja się jak zawsze po nocach naczytam czy to tutaj na forum czy gdzie indziej o komplikacjach, przeoczeniach itp i wtedy mam schizy, ze i ja bądź Stasiu tak mamy 😏 Mam z garem z lekka ale staram się z tym walczyć 😁
 
reklama
Biedna dziewczyna 😕 nie dziwie się, ze się popłakała, tez bym pewnie zalała się łzami…
Kurde faktycznie mialas dobre przeczucia, ze coś się dzieje - z jednej strony to dobrze, ze zapisują się już skurcze, jesteś bliżej jak dalej..ale z drugiej ciekawe właśnie, ze podczas badania nic nie czułaś a jednak pokazało skurcze 🤔
Ciekawe czy jak teraz Ciebie trochę pobolewa brzuch to są te właśnie skurcze.
A z ruchami wyszło wszystko ok ?
Tych Skurczy Braxtona-Hicksa tez większość nie czuje a są. Może one są takie delikatne że ich nie czuć może jak by się bardzo skupić to by coś poczuć.
A ja bym już tez chciała żeby coś poszło i żeby to mieć za sobą.
 
Podziwiam spokój ducha j zazdroszczę 😁 Ja się jak zawsze po nocach naczytam czy to tutaj na forum czy gdzie indziej o komplikacjach, przeoczeniach itp i wtedy mam schizy, ze i ja bądź Stasiu tak mamy 😏 Mam z garem z lekka ale staram się z tym walczyć 😁
Ja właśnie przestałam czytać bo wiem że potem się niepotrzebnie nakręcam. A nie wiem czemu ale jakoś mam tak w głowie że musi być wszytko dobrze. Że wyniki mam zawsze wszytkie super i inaczej byc nie może 🤷‍♀️❤️
 
Ja w tym moim chudym ciele czuje Wszystko. Te skurcze, każdy najmniejszy ruch małego, o kopach nie wspomnę 🙄
Piszczę i kwicze czasami przez pół dnia jak tylko mi przyłoży w bok stópką, jak przeklnę przy tym to mąż się śmieje, ze mam zespół tourette'a
 
Ja właśnie przestałam czytać bo wiem że potem się niepotrzebnie nakręcam. A nie wiem czemu ale jakoś mam tak w głowie że musi być wszytko dobrze. Że wyniki mam zawsze wszytkie super i inaczej byc nie może 🤷‍♀️❤️
Bo tak będzie u każdej z nas 😁 Dzieciaczki urodzą się zdrowe, jedne wcześniej innej później, matki się trochę pomęczą, ale potem już żaden dzień nie będzie taki sam 😊
 
Biedna dziewczyna 😕 nie dziwie się, ze się popłakała, tez bym pewnie zalała się łzami…
Kurde faktycznie mialas dobre przeczucia, ze coś się dzieje - z jednej strony to dobrze, ze zapisują się już skurcze, jesteś bliżej jak dalej..ale z drugiej ciekawe właśnie, ze podczas badania nic nie czułaś a jednak pokazało skurcze 🤔
Ciekawe czy jak teraz Ciebie trochę pobolewa brzuch to są te właśnie skurcze.
A z ruchami wyszło wszystko ok ?
Tak wyszło że rusza się cały czas, nie było się do czego przyczepić :)
Dam znać jutro jak wyjdzie to ktg.
Myślę sobie że nawet jak te skurcze są to mogę również dobrze urodzić jutro jak i za dwa tygodnie :) szyjka 1.5 cm. Nie powiedział czy to dobrze czy nie 🤔

Ja też czytam różne rzeczy a potem się nakręcam i nagle mam wszystkie symptomy i objawy. Wykończymy się 😂
 
Tak wyszło że rusza się cały czas, nie było się do czego przyczepić :)
Dam znać jutro jak wyjdzie to ktg.
Myślę sobie że nawet jak te skurcze są to mogę również dobrze urodzić jutro jak i za dwa tygodnie :) szyjka 1.5 cm. Nie powiedział czy to dobrze czy nie 🤔

Ja też czytam różne rzeczy a potem się nakręcam i nagle mam wszystkie symptomy i objawy. Wykończymy się 😂
Daj znać koniecznie 😘
Mój dzisiaj nawet mowil, ze nie ma sensu sprawdzać szyjki, bo może się skrócić i otworzyć w parenaście godzin, także mam już być gotowana na godzinę 0, bo to, ze dziś szyjka bez zmian (ok 25mm) to nie znaczy, ze jutro się nie zacznie akcja. Ważne, ze mamy już donoszone ciąże także maluchy są już gotowe 😁
 
Daj znać koniecznie 😘
Mój dzisiaj nawet mowil, ze nie ma sensu sprawdzać szyjki, bo może się skrócić i otworzyć w parenaście godzin, także mam już być gotowana na godzinę 0, bo to, ze dziś szyjka bez zmian (ok 25mm) to nie znaczy, ze jutro się nie zacznie akcja. Ważne, ze mamy już donoszone ciąże także maluchy są już gotowe 😁
To prawda 💙 Jestem tak zestresowana że właśnie jem czekoladę 🤦🤦 tak mi się chciało że nie mogłam wytrzymać.
 
reklama
Do góry