reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Hej!Pf
wszystko będzie dobrze 😌 jak masz jakieś obawy, to dzwoń do lekarza - na pewno wszystko wyjaśni 🙂

ja właśnie wraca z pierwszej dawki szczepienia przeciwko COVID. Już mnie zaczyna boleć ręka 😅
Dzięki za informację odnośnie szczepienia. Ja też planuję. Mam lekarzy w rodzinie i zdecydowanie zalecają mi to szczepienie - Pfizerem - wiedzą, że jestem w ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, niestety jestem zmuszona opuścić ten wątek. Dzisiaj byłam na badaniu prenatalnym tzn miałam je mieć ale niestety lekarz powiedział, ze serduszko przestało bić w 9 tygodniu, poronienie zatrzymane- jutro czeka mnie 3 dniowy pobyt w szpitalu. 3 tygodnie temu byłam na pierwszym usg usłyszałam, ze miałam ciąże bliźniacza niestety serduszko przestało bić jednemu w 6 tygodniu a dzisiaj dowiaduje się, ze drugiemu tez już nie bije. Coś strasznego. Mam nadzieje, ze jakoś się pozbieram, to moja pierwsza ciąża i już poronienie.. eh, życzę Wam szczęśliwych rozwiązań i powodzenia.
Kochana, bardzo, bardzo mi przykro 💦Przesyłam dobre myśli 💙
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj dostałam wyniki testu Nifty Pro. Dziewczynka ♀️😊 Niskie ryzyko trisomii 21, 18, 13. Poza tym nic innego nie wykryto.
USG prenatalne też wyszło dobrze.
Dzisiaj 12+7. Powoli zaczynam cieszyć się maleństwem. Wcześniej głównie się martwiłam czy będzie wszystko dobrze.
 
Cześć dziewczyny, niestety jestem zmuszona opuścić ten wątek. Dzisiaj byłam na badaniu prenatalnym tzn miałam je mieć ale niestety lekarz powiedział, ze serduszko przestało bić w 9 tygodniu, poronienie zatrzymane- jutro czeka mnie 3 dniowy pobyt w szpitalu. 3 tygodnie temu byłam na pierwszym usg usłyszałam, ze miałam ciąże bliźniacza niestety serduszko przestało bić jednemu w 6 tygodniu a dzisiaj dowiaduje się, ze drugiemu tez już nie bije. Coś strasznego. Mam nadzieje, ze jakoś się pozbieram, to moja pierwsza ciąża i już poronienie.. eh, życzę Wam szczęśliwych rozwiązań i powodzenia.
Współczuje szczerze, nie wyobrażam sobie tej sytuacji choc wiem, jakie to częste :( Trzymaj się mocno i jestem pewna, ze super niedługo będziesz mogła iść na badania prenatalne, wyjsc z nich bez obaw i cieszyć się całą resztą ciazy, mocno tule!
 
Wczoraj dostałam wyniki testu Nifty Pro. Dziewczynka ♀️😊 Niskie ryzyko trisomii 21, 18, 13. Poza tym nic innego nie wykryto.
USG prenatalne też wyszło dobrze.
Dzisiaj 12+7. Powoli zaczynam cieszyć się maleństwem. Wcześniej głównie się martwiłam czy będzie wszystko dobrze.
Wiem co masz na myśli. Ja co prawda wyników z prenatalnych jeszcze nie mam, ale jak podczas badania usłyszałam od lekarza że wszystko rozwija się prawidłowo, usłyszałam bicie serca, zobaczyłam jak maluch się rusza, to pierwszy raz pozwoliłam sobie poczuć radość i pomyślałam, że będzie dobrze. Stresuje mnie trochę, że kolejną wizytę u ginekologa mam dopiero w lipcu, nie wiem czy wytrzymam do tego czasu i czy nie pójdę gdzieś na usg, tak żeby się upewnić że jest ok.. 🙈🙈
 
Hej
powiedzcie mi czy bralyscie coś takiego jak Torecan na [emoji1785] i [emoji2961]?
Dziś ma wizycie od gina dostałam a czytam skrajne opinie że nie powinno się go stosować w ciąży [emoji1751]
Schudłam już 5 kilo bo mnie morduje strasznie
 
Ja czekam na wyniki SANCO. Dzisiaj jest 4 dzień roboczy od wysłania próbki, powinny dojść maksymalnie do piątku. Niestety przez długi weekend klinika jest zamknięta, więc jeżeli nie przyjdą dzisiaj, to dostanę je dopiero w poniedziałek 😭
Długo czekałyście na wynik SANCO?
 
Ja czekam na wyniki SANCO. Dzisiaj jest 4 dzień roboczy od wysłania próbki, powinny dojść maksymalnie do piątku. Niestety przez długi weekend klinika jest zamknięta, więc jeżeli nie przyjdą dzisiaj, to dostanę je dopiero w poniedziałek 😭
Długo czekałyście na wynik SANCO?
Dostałam wyniki. zdrowy chłopak ❤️
 
reklama
Do góry