reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny, we wtorek będę miała badania prenatalne PAPPA, miała może któraś z was je robione? Bardzo się tym stresuje może któraś opowie jak było?
Nie trzeba się stresować przed badaniem, bo jest to zwykłe USG.
Może być wykonane przez powłoki brzuszne lub przez pochwę.
Na koniec badania przeliczane jest ryzyko wad genetycznych. Są to wartości statystyczne: czyli np. ryzyko 1:1000 ZD oznacza, że jedna na 1000 kobiet z takimi wynikami urodzi dziecko z zespołem downa. Jeżeli robiłaś test z krwi, to na koniec te wartości zostaną doliczone do pomiarów z usg.
z mojego doświadczenia wynika, że nie warto się stresować przed badaniem, bo tylko może to utrudnić dokonanie pomiarów :)
 
Też jestem ciekawa usg genetycznego... Mam 15.06 na Polnej w Poznaniu.
Póki co byłam pierwszy raz w tej ciąży na IP, bo jakieś mikroplamienie przylazło 😒 a po 4 poronieniach mam bujną wyobraźnię...
Na szczęście z naszym gremlinem wszystko ok ❤️
Powiedzcie... Czy tylko ja na tym zdjęciu widzę oczka? 😅 9t6d
 

Załączniki

  • 20210528_101135.jpg
    20210528_101135.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 118
Też jestem ciekawa usg genetycznego... Mam 15.06 na Polnej w Poznaniu.
Póki co byłam pierwszy raz w tej ciąży na IP, bo jakieś mikroplamienie przylazło 😒 a po 4 poronieniach mam bujną wyobraźnię...
Na szczęście z naszym gremlinem wszystko ok ❤️
Powiedzcie... Czy tylko ja na tym zdjęciu widzę oczka? 😅 9t6d
super ze wszystko dobrze . Oh jej on wyglada jak malutki miś 😍
 
Męczy mnie ten mały potworek. Mój organizm jest w stanie przyjmować tylko arbuzy, truskawki, kabanosy i McDonalda 😢
Wczoraj zjadłam WieśMaca z frytkami, bo tylko to „weszło” bez mdłości podczas przełykania (a i tak było ciężko).
Już nie mam pomysłu na to, co mogę jeść 😢 powinno to powoli minąć, bo mamy już prawie 14 tydzień (z USG).
 
Też jestem ciekawa usg genetycznego... Mam 15.06 na Polnej w Poznaniu.
Póki co byłam pierwszy raz w tej ciąży na IP, bo jakieś mikroplamienie przylazło 😒 a po 4 poronieniach mam bujną wyobraźnię...
Na szczęście z naszym gremlinem wszystko ok ❤️
Powiedzcie... Czy tylko ja na tym zdjęciu widzę oczka? 😅 9t6d
Tez już zaliczyłam IP na Polnej z mikroplamieniem. Ogólnie chciałabym tam rodzić
Męczy mnie ten mały potworek. Mój organizm jest w stanie przyjmować tylko arbuzy, truskawki, kabanosy i McDonalda 😢
Wczoraj zjadłam WieśMaca z frytkami, bo tylko to „weszło” bez mdłości podczas przełykania (a i tak było ciężko).
Już nie mam pomysłu na to, co mogę jeść 😢 powinno to powoli minąć, bo mamy już prawie 14 tydzień (z USG).
Miałam podobnie. Tylko, że mnie od wszystkich zdrowych rzeczy odpychało 🙈 w większości jadłam właśnie mc, kfc, pringles. Żadnych owoców, warzyw NIC. Jakoś mi się udało przerzucić na normalne jedzenie tydzień temu 😁
 
Tez już zaliczyłam IP na Polnej z mikroplamieniem. Ogólnie chciałabym tam rodzić

Miałam podobnie. Tylko, że mnie od wszystkich zdrowych rzeczy odpychało 🙈 w większości jadłam właśnie mc, kfc, pringles. Żadnych owoców, warzyw NIC. Jakoś mi się udało przerzucić na normalne jedzenie tydzień temu 😁
ja już przechodziłam etap sushi, ale po dwóch razach mi przeszło 😂
Największą ochotę mam na surowe mięso (dlatego niczego sama nie gotuję z mięsa, bo zamyślę się i zjem) i na puszki dla psa 😱
Psa karmi mój mąż, bo mi aż ślinka cieknie, jak widzę te puszki 🤣
 
Tez już zaliczyłam IP na Polnej z mikroplamieniem. Ogólnie chciałabym tam rodzić

Miałam podobnie. Tylko, że mnie od wszystkich zdrowych rzeczy odpychało 🙈 w większości jadłam właśnie mc, kfc, pringles. Żadnych owoców, warzyw NIC. Jakoś mi się udało przerzucić na normalne jedzenie tydzień temu 😁
Ja jeden poród na Polnej przerobiłam i drugi raz się nie dam 😒
Mam lekarza z Lutyckiej, więc albo tam, albo św Rodzina...
 
reklama
Męczy mnie ten mały potworek. Mój organizm jest w stanie przyjmować tylko arbuzy, truskawki, kabanosy i McDonalda 😢
Wczoraj zjadłam WieśMaca z frytkami, bo tylko to „weszło” bez mdłości podczas przełykania (a i tak było ciężko).
Już nie mam pomysłu na to, co mogę jeść 😢 powinno to powoli minąć, bo mamy już prawie 14 tydzień (z USG).
U mnie podobnie, jutro zacznę 15sty tydzień, z jedzeniem bywa lepiej lub gorzej, ale tez czuje się zmeczona, bo w ciągu tygodnia wystrzelił mi brzuch i ciagle czuje dyskomfort, rozciąganie itd :D Zaczynam się bać tego jak szybko rośnie brzuch :D
 
Do góry