reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Czy Wasze dzieciaczki też bywają zupełnie nieaktywne na usg?
wczoraj był jeden delikatny koziołek i kilka ruchów rączką, a później leżał na boku i miał w głębokim poważaniu jakiekolwiek próby zachęcenia go do ruchu. Lekarz nie uznał tego za powód do zmartwienia, ale ja panikuje.
może poprószy będziesz miała spokojnego dzieciaczka. 😊 moja córka się wiercila a teraz na tyłku nie usiedzi 😂
 
Dziewczyny a jak wasze brzuszki ? Mnie już tak wywaliło że muszę lecieć na poszukiwania jakiś legginsów bo w zwykle jeansy się już nie dopinam 😳
 
Dziewczyny a jak wasze brzuszki ? Mnie już tak wywaliło że muszę lecieć na poszukiwania jakiś legginsów bo w zwykle jeansy się już nie dopinam 😳
Ja już od 8 tygodnia miałam ciasno w spodniach a w 10 to już mogłam zapomnieć o moich jeansach😂 u mnie ciąża bliźniacza a brzuch rośnie mi jak szalony 😂 jestem w połowie 11 tygodnia a już mi ciężko ukryć brzuch🙈
 
U mnie tyłozgięcie, więc nic nie widać 😅
Mam nadzieję, że tak pozostanie do 5-6 miesiąca 😅
Ale jednych jeansów już nie noszę, bo mnie uciskają. A jak u Was z wagą? U mnie obecnie jest już -4 kg.
 
U mnie tyłozgięcie, więc nic nie widać 😅
Mam nadzieję, że tak pozostanie do 5-6 miesiąca 😅
Ale jednych jeansów już nie noszę, bo mnie uciskają. A jak u Was z wagą? U mnie obecnie jest już -4 kg.
U mnie jest -2kg (a jestem niska). Ale mogę powiedzieć że po prostu doszłam do wakacyjnej wagi bo po zimie ważyłam te 2 kg więcej. 11tc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Robiłyście może risercz na temat DHA i suplementów/leków z nim? Zastanawiam się nad tranem (Tran Hasco, lek), ale tran ma sporo witaminy A, czy w drugim trymestrze też jest ban na większe ilości witaminy A, czy moze lekarze zalecali Wam suplementy z DHA?
Mi zalecił pregna DHA, oprócz tego mam brać pregna plus
 
Do góry