reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Seba i Staś
received_1239181866453925.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny jak się dzisiaj czujecie? Bo ja w sumie trochę kiepsko ale bardziej psychicznie jakiegoś dola mam, nie mogę się za nic zabrać ani ogarnąć myśli. Mam nadzieje ze w drugim trymestrze mi przejdzie. A jutro idę na badania i zobaczę to małe maleństwo. Wierze w to ze wszystko jest ok i nie dopuszczam myśli ze mogło być inaczej.
tez czekam na poprawę drugiego trymestru. U mnie dziś trochę lepiej bo udało się nie wymiotować i nie było mdłości , a teraz po kanapce przyszły mdłości i tak o.
 
Hej, ja mam 27 lat. To moja pierwsza ciąża. Badania prenatalne 27.05. Chciałabym pójść z mężem ale powiedziano mi że nie może być ze mną osoba towarzysząca. Mam nadzieję, że choć raz mąż będzie mógł mi towarzyszyć. Czy wy możecie zabrać partnera?
 
Hej, ja mam 27 lat. To moja pierwsza ciąża. Badania prenatalne 27.05. Chciałabym pójść z mężem ale powiedziano mi że nie może być ze mną osoba towarzysząca. Mam nadzieję, że choć raz mąż będzie mógł mi towarzyszyć. Czy wy możecie zabrać partnera?
Ja na prenatalne tez nie mogę wszędzie teraz są ograniczenia ale będę dzwonić bliżej terminu się zapytać dodam ze mąż zaszczepiony zobaczymy może się uda 😁
 
Napisze Wam tu bo może któraś tez się zastanawia nas szczepieniem na COVID. Pytałam dziś mojej lekarki i powiedziała, że jak najbardziej się szczepić, ale dopiero po 13 tygodniu!
Dziewczyny ja covid miałam w marcu... Dziś moja bratowa była u swojego lekarza jest w 21 tygodniu ciąży i Pani doktor jej powiedziała żeby się nie szczepila...
 
Dziewczyny, wszystkie będziecie robić badania prenatalne? Ja 02.06 mam następna wizytę, to będzie 12 tydzień, ale prenatalnych nie planuje...
 
reklama
Do góry