reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Słuchajcie idę za miesiąc na ślub. Teraz już ciężko mi zapiąć guziki bo uwiera więc w połowie czerwca pewnie zaden mój ciuch nie będzie dobry. Jak bylam w ciąży z córką 13 lat temu to mialam jedne spodnie ciążowe i jedną bluzkę - kosztowały majątek 😉 kupukecie sobie jakieś ciuchy? Ja kompletnie nie przejmuje się modą ale coś na tyłek wrzucić trzeba, gdzie szukać takich ubrań nie za miliony?
Ja w ciąży z córką korzystałam z oferty ciucholandów, tam naprawdę można znaleźć super ubrań w większych rozmiarach
 
reklama
Wróciłam! Cudowna wizyta 🥰 ciąża przebiega bez problemów, wyniki badań podobają się ginekologowi. Oczywiście najważniejsze, że seruszko sobie bije, dzidziuś się rusza i ma już 3,5cm! To starsza ciąża niż wyszło na poprzednich badaniach, 10 tydzień 😀 wstawiam zdjęcia mojego skarbu największego 💚
 

Załączniki

  • IMG_20210511_183151.jpg
    IMG_20210511_183151.jpg
    600,2 KB · Wyświetleń: 84
  • IMG_20210511_183128.jpg
    IMG_20210511_183128.jpg
    798 KB · Wyświetleń: 78
A co to znaczy, że wątek ma być zamknięty? Nie będzie można już tu pisać? Czy będą mogły tylko te co się wpisały z terminem?
 
Słuchajcie idę za miesiąc na ślub. Teraz już ciężko mi zapiąć guziki bo uwiera więc w połowie czerwca pewnie zaden mój ciuch nie będzie dobry. Jak bylam w ciąży z córką 13 lat temu to mialam jedne spodnie ciążowe i jedną bluzkę - kosztowały majątek 😉 kupukecie sobie jakieś ciuchy? Ja kompletnie nie przejmuje się modą ale coś na tyłek wrzucić trzeba, gdzie szukać takich ubrań nie za miliony?
Podobno na Vinted można fajne rzeczy wyhaczyć za niewielkie pieniądze, chociaż sama jeszcze nie korzystałam. Na razie jeszcze nic nie kupowałam, ale będę musiała za chwilę coś ogarnąć bo spodnie już za ciasne 😅
 
Ja się boję o te prenatalne bardzo, po za tym uważam że lekarz zrobił za dużą przerwę miedzy jednym a drugim badaniem ostatnie badanie miałam 4maja a teraz dopiero 28maja ja osiwieje do tego czasu.
Ja mam kolejna wizytę dopiero w połowie czerwca, ale w między czasie prenatalne. Lekarz specjalnie tak się ze mną umówił, co by jak najrzadziej "tam gmerac" 😉
Napisze Wam tu bo może któraś tez się zastanawia nas szczepieniem na COVID. Pytałam dziś mojej lekarki i powiedziała, że jak najbardziej się szczepić, ale dopiero po 13 tygodniu!
Mam termin i się szczepię. Mój gin jest jak najbardziej na tak, tylko Pfizerem. Mówił, że koleżanki lekarki, w ciąży, też się szczepiły
Ja słyszałam, że u mnie można. Jestem ze Śląska
A gdzie? Ja nie pytałam, przed wizytą zapytam.
Ja mam usg prenatalne 3.06 i potem będę robiła amniopunkcje.
 
Słuchajcie idę za miesiąc na ślub. Teraz już ciężko mi zapiąć guziki bo uwiera więc w połowie czerwca pewnie zaden mój ciuch nie będzie dobry. Jak bylam w ciąży z córką 13 lat temu to mialam jedne spodnie ciążowe i jedną bluzkę - kosztowały majątek 😉 kupukecie sobie jakieś ciuchy? Ja kompletnie nie przejmuje się modą ale coś na tyłek wrzucić trzeba, gdzie szukać takich ubrań nie za miliony?

Ja mam z poprzedniej ciazy gdzies legginsy i koszulke, teraz jak bedzie ok to tez kupie w hm najpewniej, w lidlu tez byly fajne legginsy mniej mnie opinaly na brzuchu a mialam go baaardzo duzy w poprzedniej ciazy :)
 
A co to znaczy, że wątek ma być zamknięty? Nie będzie można już tu pisać? Czy będą mogły tylko te co się wpisały z terminem?
Będzie można dalej tu pisać. Zapewne Powstanie osobny watek-zamkniety. Chodzi o to, że tutaj może wejść każdy i czytać. A w zamkniętym tylko osoby które mają dostęp.
 
reklama
Wróciłam! Cudowna wizyta 🥰 ciąża przebiega bez problemów, wyniki badań podobają się ginekologowi. Oczywiście najważniejsze, że seruszko sobie bije, dzidziuś się rusza i ma już 3,5cm! To starsza ciąża niż wyszło na poprzednich badaniach, 10 tydzień 😀 wstawiam zdjęcia mojego skarbu największego 💚

Jaki fajny maly czlowieczek 😍
 
Do góry