reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

No nikt odrazu nie wrzuca palących w ciąży do patologi ale mądre to to nie jest ;)

Już raz pisałam, Ie powinno się patrzeć na ludzi przez pryzmat swoich problemów bo każdy ma swoje, nie oceniajmy tylko zrozummy skąd co się bierze, bo inaczej mamy takiego odwróconego psa pasterza, ja nie mogę to ty musisz, to jest złe. A dziewczyna Z tego screena ewidentnie ma poważne problemy ze zdrowiem psychicznym. Poza tym my tu wszystkie w ciąży jesteśmy to o co chodzi, my chce,y tych dzieci ale nie zmuszaj y innych do ich posiadania jeśli tego nie chcą, ciąża nie powinna być karą za sex, no żadna mi tu nie powie, ze uprawiała sex tylko w celach prokreacyjnych. Nie uwierzę w to.
No oczywiście, zgodzę się, mądre to nie było. I dostawała zjebki ode mnie na każdym kroku. Bo ja tego nie rozumiem, nie mam nalogow i dla mnie trudno zrozumiec że coś ciężko 'rzucic' jesli sie to robilo przez x lat. Szczęście dla niej, że dzieci są zdrowe i wszystko jest w porzadku.

No tak seks jest dla ludzi. Tylko edukacja o nim jest tak marna, że ta młodzież myśli że jak przejedzie sobie cytryną po stosunku to zabije plemniki (bo juz czytalam takie teksty🤦).
 
reklama
U mnie w pracy teraz 3 laski są w ciąży (w tym ja). No i ta jedna urodzila 1 maja dziewczynke, druga ma na czerwca tez dziewczynke, no i zostalam ja - mysląc, że pojde za ciosem i tez bedzie dziewczynka 😂😂
Oczywiscie dzwonilam do poloznej na nfz i sie odbilam od sciany. Zaraz sprade cierpliwosc i bede chodzic prywatnie całą ciążę.
 
No oczywiście, zgodzę się, mądre to nie było. I dostawała zjebki ode mnie na każdym kroku. Bo ja tego nie rozumiem, nie mam nalogow i dla mnie trudno zrozumiec że coś ciężko 'rzucic' jesli sie to robilo przez x lat. Szczęście dla niej, że dzieci są zdrowe i wszystko jest w porzadku.

No tak seks jest dla ludzi. Tylko edukacja o nim jest tak marna, że ta młodzież myśli że jak przejedzie sobie cytryną po stosunku to zabije plemniki (bo juz czytalam takie teksty🤦).
Naoglądali się wielkiej na hbo xD ale tez mało uważnie bo ona o tak zaciążyła

ja tez jestem palaczką, życzenie papierosów jest bardzo trudne, ale w o u ciążach jak tylko zobaczyłam pozytywny test rzucałam natychmiast, odrzucało mnie psychicznie i fizycznie, kwestia priorytetów wiec te nie potrafię zrozumieć kobiet palących w ciąży, teraz to ja od grudnia tez przerzuciłam się na iqosa, więc przynajmniej zachodzące drugą ciążę nie wypakowywałam w siebie tych obrzydliwych substancji smolistych
 
Nie będę Cię pocieszać bo sama z doświadczenia wiem ,że nic nie złagodzi bólu który teraz masz .Nie poddawaj się ,bądź dzielna całuje Cię mocno 😪
Serduszko przestało bić. Dostałam tabletki do domu i czekam na poronienie. Powiedziałam lekarzowi, ze panicznie się boje szpitala i nie wyobrażam sobie tam teraz iść i leżeć
 
Jestem po wizycie. Niestety tętna brak - choć na IP w zeszły pon babka opierała się że je widzi (w pierwszym szpitalu też to nie widzieli), 6+4 z USG, zarodek ma 6mm. Mam odstawić wszystkie leki i czekać...
Tak mi przykro, ja właśnie czekam na swoją wizytę i tez się boje, że nie będzie tętna... 😔ściskam Cię do serca
 
reklama
Jestem po wizycie [emoji7] wszystko jest ok poza tym, ze zrobił się krwiak... termin już drugie usg wychodzi 18.12 i mówi, ze tego mam się trzymać, bo ten będzie wiodący. Wiec wychodzi, ze powinnam zdążyć na Wigilie :D taka moja piękna Kruszynka [emoji7]
Pięknie, gratuluję ci i mocno kibicuje, oby do grudnia[emoji3590]
 
Do góry