reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Mówiąc o patologii mam na myśli dziewczyny, które nie dbają o siebie w ciąży, piją, pala. Moja przyjaciółka w marcu rodziła i mówiła, że było kilka dziewczyn na patologii ciąży, które po kryjomu paliły fajki w WC. Jestem bardzo na to wyczulona...
Moja siostra paliła cale 2 ciążę. No, a raczej z patologii nie jest... Dzieci zdrowe, piękne. Mogłabym rzec, gdzie tu sprawiedliwość, jak ja nie pale, nie pije a moje dziecko sie urodzilo chore.

Ogolnie to co dla jednego jest podłoga dla drugiego jest sufitem. 15 latka w ciąży to juz gdzies po drodze widac, że nie bylo edukacji. Teraz to bylaby potrzebna jej pomoc, bo sobie nie zdaje spawy co nosi pod sercem. Niektore kobiety nie moga miec dzieci albo poronily duzo razy, a tu taka 'gowniara' ma i jeszcze chce usunąć przez rozstępy. Ale ona i te kobiety są na innym etapie życiowym.
 
reklama
Ja też już po wizycie. Następna wizyta 31.05. węglu USG i OM termin 21.12.
Serducho bije jak dzwoń, a dzidzia ma już 1,6 cm wzrostu 😋 dziś 8+0
Wynikiem badań dobre, cukier 90 więc w normie się mieszczę ale wiadomo muszę utrzymywać dietę cukrzycową
 
Strasznie dziwne. Powinni ci oddać receptę i wykreślić chyba jedne opakowanie. Ja clexane dostaje za darmo. Ty też?
po prostu muszę czekać aż będą mieli w aptece nie ma innego wyjścia no już wszędzie dzwoniłam gdzie mogłam może to być za 2tyg 3 a nawet za miesiąc. Ale załatwiłam sobie od endokrynolog na dwa opakowania recepte. I tak mam darmowa ☺
 
Ja też już po wizycie. Następna wizyta 31.05. według USG i OM termin 21.12.
Serducho bije jak dzwoń, a dzidzia ma już 1,6 cm wzrostu 😋 dziś 8+0
Wynikiem badań dobre, cukier 90 więc w normie się mieszczę ale wiadomo muszę utrzymywać dietę cukrzycową
 
Moja siostra paliła cale 2 ciążę. No, a raczej z patologii nie jest...

Ogolnie to co dla jednego jest podłoga dla drugiego jest sufitem. 15 latka w ciąży to juz gdzies po drodze widac, że nie bylo edukacji. Teraz to bylaby potrzebna jej pomoc, bo sobie nie zdaje spawy co nosi pod sercem. Niektore kobiety nie moga miec dzieci albo poronily duzo razy, a tu taka 'gowniara' ma i jeszcze chce usunąć przez rozstępy. Ale ona i te kobiety są na innym etapie życiowym.
No nikt odrazu nie wrzuca palących w ciąży do patologi ale mądre to to nie jest ;)

Już raz pisałam, Ie powinno się patrzeć na ludzi przez pryzmat swoich problemów bo każdy ma swoje, nie oceniajmy tylko zrozummy skąd co się bierze, bo inaczej mamy takiego odwróconego psa pasterza, ja nie mogę to ty musisz, to jest złe. A dziewczyna Z tego screena ewidentnie ma poważne problemy ze zdrowiem psychicznym. Poza tym my tu wszystkie w ciąży jesteśmy to o co chodzi, my chce,y tych dzieci ale nie zmuszaj y innych do ich posiadania jeśli tego nie chcą, ciąża nie powinna być karą za sex, no żadna mi tu nie powie, ze uprawiała sex tylko w celach prokreacyjnych. Nie uwierzę w to.
 
reklama
Przyznam, że strasznie mnie zdenerwował ten wpis... 😡 Ja po prostu nie mogę zrozumieć tej niesprawiedliwości... Jest tyle kobiet, które pragną dziecka, a nie mogą zajść w ciążę, a jeśli już zajdą to mają problem, żeby ją donosić... A tutaj jest taka laska, która nawet losem swojego dziecka się nie przejmuje, dla niej wygląd jest najważniejszy... Wiele kobiet marzy, by dotrwać do 15 tygodnia, a ona chce zabić takiego dużego już dzidziusia. 😭
Takich przypadków jest mnóstwo. W moim otoczeniu jest laska, która ma już 5 dzieci, dwoje jej zabrała opieka społeczna, bo patologia, bo nie miała z czego utrzymać... I niedawno urodziła kolejne... Nie mogę tego zrozumieć... 😭
Wiesz co, różnie bywa. Koleżanka nie może mieć swoich dzieci, adoptowali synka 8 lat temu - problemy od samego początku bo z chorobą poalkoholową (nie wiem jak się to nazywa) ale go jakoś wyprowadzili. Ma 8 rodzeństwa- on jest najmłodszy, każde dziecko w innej rodzinie. Nie wiadomo czy jest ostatni...
 
Do góry