reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

W szpitalu to zawsze oburzeni jak ktos przyjedzie a jeszcze jak weekend to juz calkiem najlepiej by siedzieli i nic nie robili.

Dziecko w tym okresie sie mierzy od glowy do pupy, jednak ono jest tak malutkie ze wystarczy delikatny blad lekarza, inny sprzet itd i juz wychodzi zupelnie inaczej.
to ja Wam powiem ze u mnie sor jest super i nie narzekam jeśli chodzi o przyjęcia, idę do kontenera wypełnić ankietę covid, potem na sor do rejestracji tam mówię że do ginekologa i nawet nie pytają po co tylko dają dokumenty idę do położnej ta zapyta co się dzieje ja powiem ze sie martwię czy coś i tyle przyjmą tak czy owak i czeka się na lekarza aż przyjdzie. Z rana fakt można poczekac sobie nawet 4h ale np po 14 jak bylam to byłam pierwsza czekałam 15min i przyszedł lekarz. Ale prawda jest że mają słaby sprzęt, jeśli widziałyście moje zdjęcia wcześniej to środkowe zdjęcie jest że szpitala a boczne prywatnie robione no różnica kolosalna mega jest.
 
reklama
W szpitalu to zawsze oburzeni jak ktos przyjedzie a jeszcze jak weekend to juz calkiem najlepiej by siedzieli i nic nie robili.

Dziecko w tym okresie sie mierzy od glowy do pupy, jednak ono jest tak malutkie ze wystarczy delikatny blad lekarza, inny sprzet itd i juz wychodzi zupelnie inaczej.
Właśnie z tego co widzę to aparaty usg są inne więc może coś w tym jest.
 
Mam wizytę na poniedziałek. Z drugiej strony zastanawiam się, skąd on wiedział, ze serce wolno bije, skoro nawet nie zmierzył tętna... bo mu się po prostu nie chciało. Ja rozumiem, ze się spieszył i wgl, ale może bije wolno ale trochę wolniej niż norma, a nie ze zupełnie wolno.
nie wiem czy to cię po cieszy ale moje na początku tez wolniej biło 😉 zapisał mi leki pod język i kazał przyjść za 10 dni ale to było w 7 tyg ...
 
Staram się, niestety z natury jestem taka, ze się o wszystko obawiam. Już nie kontroluje się i po prostu się popłakałam. Zastanawiając się co ja takiego i komu zrobiłam, żeby teraz mnie taka kara od losu spotykała 😔😔
Na pewno nie myśl w ten sposób, to żadna kara, bardzo długo na to czekałaś i teraz się martwisz wszystkim, to naturalne, ja tez taka jestem, ze się wszystkim zamartwiam, i nie jest to nam do niczego potrzebne, w tym szpitalu może i słabo zmierzyli i nie chcieli mierzyć prędkości pulsu, zobaczyli, ze serce bije, zarodek jest to już olać, ważne ze serduszko bije, w Polsce teraz nie mogą sobie bagatelizować, mamy teraz takie prawo, ze trzeba walczyć o to nienarodzone życie (na naszą korzysc, naszą czyli ciężarnych ktoorym zależy, chociaż szkoda mi dziewczyn które na przykład nie mogą sobie na to pozwolić z różnych często dramatycznych przyczyn... ***** *** ale my nie o tym) w poniedziałek masz badanie i oby tam zrobili już idealnie dokładnie pomiary, będę intensywnie myśleć o Tobie i Twoim maluszku, w cokolwiek wierzysz lubi nie wierzysz ja będę błagać energię/matkę naturę o Twoje szczęście :)
 
Na pewno nie myśl w ten sposób, to żadna kara, bardzo długo na to czekałaś i teraz się martwisz wszystkim, to naturalne, ja tez taka jestem, ze się wszystkim zamartwiam, i nie jest to nam do niczego potrzebne, w tym szpitalu może i słabo zmierzyli i nie chcieli mierzyć prędkości pulsu, zobaczyli, ze serce bije, zarodek jest to już olać, ważne ze serduszko bije, w Polsce teraz nie mogą sobie bagatelizować, mamy teraz takie prawo, ze trzeba walczyć o to nienarodzone życie (na naszą korzysc, naszą czyli ciężarnych ktoorym zależy, chociaż szkoda mi dziewczyn które na przykład nie mogą sobie na to pozwolić z różnych często dramatycznych przyczyn... ***** *** ale my nie o tym) w poniedziałek masz badanie i oby tam zrobili już idealnie dokładnie pomiary, będę intensywnie myśleć o Tobie i Twoim maluszku, w cokolwiek wierzysz lubi nie wierzysz ja będę błagać energię/matkę naturę o Twoje szczęście :)
Dziękuje Ci bardzo ♥️ Ja już bym chciała, żeby był poniedziałek. Myśle sobie, ze skoro tydzień temu serduszko wolno biło, dzisiaj niby tez wolno bije ale bije to malec ma chęć walki o życie. Przecież w ciągu tygodnia jeśli byłoby na prawdę źle to myśle, ze dzisiaj by serduszko już nie biło.
 
Tak na następnej wizycie było już ok 😉 a brałam to pod język i kazał ta paczkę dokończyć tam jest 30 sztuk 😉
Uszka do góry maleństwo jest silne zobaczysz 🥰🤰🏼😘
 

Załączniki

  • IMG_7681.jpg
    IMG_7681.jpg
    53,9 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Dziękuje Ci bardzo ♥️ Ja już bym chciała, żeby był poniedziałek. Myśle sobie, ze skoro tydzień temu serduszko wolno biło, dzisiaj niby tez wolno bije ale bije to malec ma chęć walki o życie. Przecież w ciągu tygodnia jeśli byłoby na prawdę źle to myśle, ze dzisiaj by serduszko już nie biło.
Dokładnie, mała wojowniczka/wojownik rośnie :) będzie dobrze, serduszko bije a to najważniejsze, jeszcze przyspieszy :) wierze w to. W poniedziałek obie trzymamy za siebie kciukasy 😘😘🌸🌸
 
Do góry