reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
2 lata temu. Czytałam mamę ginekolog. Mój lekarz tak stawia sprawę i ja się tego 3mam. Dla niego 92 to nie cukrzyca. Tak jak piszę, znam przypadki z większym cukrem do 95 i tez nie były kierowane do diabetologa. Normy normami, a lekarze różnie [emoji4]
[emoji106]
 
Ja dziwnie, nie mam na nic siły i źle mi z tym bo leżę a wokół tyle pracy ale robię to co mi dyktuje ciało i umysł [emoji6]
Mam tak samo, wstałam o 9, coś tam ogarnęłam i już leżę[emoji19] a praca patrzy na mnie z każdego kąta w domu, z podwórka zresztą też[emoji53] zamiast jakoś fajnie spędzić czas z dzieckiem to on gra w PlayStation a ja leżę, wyrzuty sumienia mnie dobiją... Niech ta niemoc już minie
 
U mnie z om wychodzi 18.12, z usg jeszcze nie wiem, pewnie dowiem się na wizycie 27.05, a rozpakują mnie pewnie wcześniej ze względu na cc. Samopoczucie kiepskie, ciekawe skąd ten termin poranne mdłości, bo moje są całodzienne, a wymioty wieczorne...do tego ten permanentny metaliczny posmak w ustach bleee
 
reklama
Hejka dziewczyny.
Wlasnie przyszły mi wyniki badań. Kompletnie ich nie umiem zinterpretować, tym bardziej, że to po angielsku... wyszło mi lekko podwyższone białe krwinki i neutrofile. Reszta w normie i z moczu negatywne wiec chyba wszystko w porządku? Nie mam bladego pojęcia co oznaczają białe krwinki i neutrofile
W ciąży to normalne. Czyli masz wszystko w porządku.
 
Do góry