reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Jak to jest, że Wy już macie termin porodu obliczony przez lekarza, czy położną? Ja sobie mogę co najwyżej sprawdzić w aplikacji. Mam 8 t1d. Od początku na lekach. Krwawienia, plamienia, teraz na l4 i po leczeniu i lekach jest trochę lepiej. Z objawów to tylko trochę boleć piersi i rozchwianie emocjonalne. Po drodze spadająca beta, a tydzień później żywa ciąża z bijacym serduszkiem. Więc sama już nie wiem co będzie, a to moja 4 ciąża, dzieci nie mam.
Ponawiam pytanie. W którym tygodniu wam lekarz już wyznaczał termin? Skąd wiecie że będziecie mieć cesarke? Ja nawet jeszcze nie mam karty ciąży, a usg miałam już dwa razy w tej ciąży.
 
reklama
Ponawiam pytanie. W którym tygodniu wam lekarz już wyznaczał termin? Skąd wiecie że będziecie mieć cesarke? Ja nawet jeszcze nie mam karty ciąży, a usg miałam już dwa razy w tej ciąży.
Ja też nie mam jeszcze karty ciąży, lekarz ją założy na następnej wizycie 20.05. na spokojnie, jak będą wszystkie wyniki. Terminu również mi nie podał, zresztą na ostatniej wizycie dziecko było niby trzy dni młodsze, teraz już nadrobiło i wszystko jest jak według OM. Też miałam dwa USG, uważam że nie ma co się spieszyć, bo pewnie jeszcze się pozmienia. 🙂
U mnie 8+6 🙂
 
Ponawiam pytanie. W którym tygodniu wam lekarz już wyznaczał termin? Skąd wiecie że będziecie mieć cesarke? Ja nawet jeszcze nie mam karty ciąży, a usg miałam już dwa razy w tej ciąży.
Mój lekarz z kartą ciąży zwklekał do 8+2. W 6+2 słyszał serce ale słabo więc stwierdził że nie będziemy się spieszyć. A cesarkę to same sobie wymyślamy 🤣🤣🤣🤣 jeżeli są wskazania do CC to będzie lub jeżeli była pierwsza CC to druga zwykle jest z urzędu. Mam nadzieję na CC bo inaczej sobie nie wyobrażam 🤣🤣🤣
 
Ja się czuję jak zwykle dobrze. Bolą mnie piersi i jestem senna, zdążają mi się delikatne mdłości jak jestem głodna i wieczorami. Ale takie delikatne.

Może powiecie że jestem głupia, ale dziś śniło mi się że mam leczone zepsute zęby, u mnie taki sen o zębach to zazwyczaj zwiastuje czegoś złego, więc wizyt w poniedziałek boję się a jednocześnie nie mogę się doczekać.
 
Ja się czuję jak zwykle dobrze. Bolą mnie piersi i jestem senna, zdążają mi się delikatne mdłości jak jestem głodna i wieczorami. Ale takie delikatne.

Może powiecie że jestem głupia, ale dziś śniło mi się że mam leczone zepsute zęby, u mnie taki sen o zębach to zazwyczaj zwiastuje czegoś złego, więc wizyt w poniedziałek boję się a jednocześnie nie mogę się doczekać.
Będzie dobrze, trzymam kciuki 😘
 
Ja też nie mam jeszcze karty ciąży, lekarz ją założy na następnej wizycie 20.05. na spokojnie, jak będą wszystkie wyniki. Terminu również mi nie podał, zresztą na ostatniej wizycie dziecko było niby trzy dni młodsze, teraz już nadrobiło i wszystko jest jak według OM. Też miałam dwa USG, uważam że nie ma co się spieszyć, bo pewnie jeszcze się pozmienia. 🙂
U mnie 8+6 🙂
U mnie 8t1d, ale ja nie nastawiam się. Boję się najbliższej wizyty, no już miałam raz, że najpierw serduszko biło, a na kolejnej wizycie już nie. A teraz spadająca beta, krwawienie... więc słabo.
 
U mnie 8t1d, ale ja nie nastawiam się. Boję się najbliższej wizyty, no już miałam raz, że najpierw serduszko biło, a na kolejnej wizycie już nie. A teraz spadająca beta, krwawienie... więc słabo.
Kiedy masz wizytę? Ja też miałam problem, bo plamiłam, ale już jest ok.
 
Kochane zobaczcie na listę na 1 stronie i zobaczcie kogo brakuje ?
Wierzewmarzenia5 ciebie na pewno kiedy masz ?
 
reklama
Do góry