reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Kiedy masz wizytę? Ja też miałam problem, bo plamiłam, ale już jest ok.
W najbliższą środę, 12 maja. Po lekach i leczeniu też już nie krwawię, ani nie plamię, ostatnio serduszko biło i ciąża była z usg idealnie taka jak wg OM, ale i tak się boję i nie nastawiam na nic.
 
Jak to jest, że Wy już macie termin porodu obliczony przez lekarza, czy położną? Ja sobie mogę co najwyżej sprawdzić w aplikacji. Mam 8 t1d. Od początku na lekach. Krwawienia, plamienia, teraz na l4 i po leczeniu i lekach jest trochę lepiej. Z objawów to tylko trochę boleć piersi i rozchwianie emocjonalne. Po drodze spadająca beta, a tydzień później żywa ciąża z bijacym serduszkiem. Więc sama już nie wiem co będzie, a to moja 4 ciąża, dzieci nie mam.
ja mam termin od lekarza z usg i dwa terminy z aplikacji 🙂
 
Ponawiam pytanie. W którym tygodniu wam lekarz już wyznaczał termin? Skąd wiecie że będziecie mieć cesarke? Ja nawet jeszcze nie mam karty ciąży, a usg miałam już dwa razy w tej ciąży.
Mi w poprzedniej ciazy lekarka zalozyla karte ciazy juz na pierwszej wizycie w 5 tygodniu i wyliczyla date porodu z OM.
Niektore dziewczyny maja wskazania do cesarki dlatego juz wiedza 🤷🏻‍♀️
 
Ponawiam pytanie. W którym tygodniu wam lekarz już wyznaczał termin? Skąd wiecie że będziecie mieć cesarke? Ja nawet jeszcze nie mam karty ciąży, a usg miałam już dwa razy w tej ciąży.
Moj lekarz ma taki obrotowy kalendarz i na tym policzyl. Wpisal mi w karcie ciąży termin 3.12. a karte mi zalozyl teraz na wizycie w 10tc. A cesarkę, bo 1 mialam cesarke 2 lata temu. Ale ten temat akurat muszę z nim przedyskutowac.
 
Hello
Byłam wczoraj na wizycie. Widziałam ❤️. Potwierdzony 9t. Prenatalne mam na 3.06 umówione, tylko lekarka do której koniecznie chciałam iść na nie, ma cały czerwiec wolne😕
Potem amnio mam nadzieję już do niej umówić.
Niby wszystko ok, chociaż mój Gin jest bardzo przejęty.
Ja jakoś podchodzę co ma być, to będzie.
Chce już, żeby te mdłości odpuściły😕
 
reklama
Ponawiam pytanie. W którym tygodniu wam lekarz już wyznaczał termin? Skąd wiecie że będziecie mieć cesarke? Ja nawet jeszcze nie mam karty ciąży, a usg miałam już dwa razy w tej ciąży.
U mnie, jeśli wszystko będzie ok, pewnie też będzie cc (baaaardzo się tego boję) że względu na wiek😕
 
Do góry