reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
u mnie dziewczyny są razem tylko chłopaki maja osobne ale budujemy się bez kredytu 😉 za 4 lata będziemy już na swoim 😉 wiec tam będą mieli już każdy swój pokój bo to duży dom na wsi 😆🙈 całe życie w mieście a umrę na wsi 😅😅😂
To tak jak ja 😉 Całe życie w mieście , a od 8 lat na wsi ! I jest cudnie 🙂
Idę dziś na betę i progesteron zrobię też jakieś dodatkowe badania. Trzymajcie kciuki żeby było dobrze ostatnia ciążę poroniłam i tak się boję ♥️
Trzymam kciuki ! 🙂🌸
Przyrost jest prawidłowy :) dlatego pytam jaki poziom powinien być do usg :)
Do tego żeby było coś widać na usg , beta powinna z tego co wiem być 1000+
 
A ja mam 32 lata, córka 7 lat na pokładzie. W następnym cyklu minął by rok jak się staramy. Pcos, tarczyca, ogólnie zero owulacji. Ten cykl lametta bez monitoringu i nawet nie wiem kiedy. Spodziewalam się bóli owulacyjnych. A tu lekko, ledwo coś zaklulo. Z 14 na 15dc obudził mnie silny ból podbrzusza w nocy. Ale zaraz minął i tyle. Podobno miałam podejrzenie endometriozy i wrogiego śluzu 🤷‍♀️ na szczęście nie.
Jeżeli chodzi o dolegliwości które odczuwam teraz to piersi mrowia, lekko bolą. Brzuch kłuję i pulsuje czasami do pachwin. To normalne, miałam tak przy 1 ciąży 👍😊
 
reklama
Do góry